Laikas atnaujinti interneto naršyklę
Picture Happy nepalaiko senos interneto naršyklės versijos
Deja interneto naršyklė kurią naudojate nepalaiko naujausių interneto technologijų, kurios mums leistų jums suteikti nepertraukiamą ir sklandžią paslaugą. Kai kuriose mūsų svetainės skiltyse gali iškilti nenumatytų rezultatų ir kai kurios skiltys gali neveikti, jeigu tęsite naudodami esamą naršyklę.
Žemiau pateiktos kelios galimos naršyklės atitinkančios naujausias technologijas.

Informacijos centras

Klientų aptarnavimas +370 52080943 info@picturehappy.lt

Kokybė

Aukštos kokybės užtikrinimas yra vienas iš svarbiausių aspektų mūsų darbe. Mes stengiamės, kad mašinų, technologijų, išteklių ir gamybos procese priimami sprendimai skatintų pateikti aukštos kokybės gaminius už prieinamą kainą.

Norėdama pasiūlyti aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkcija Picture Happy rūpinasi sekančiais dalykais:

  • reguliarus gamybos mašinų atnaujinimas ir aptarnavimas;
  • spalvų ir kitų parametrų kalibravimas spausdinimo mašinoms atliekamas kelis kartus kiekvieną dieną;
  • darbuotojų mokymai;
  • kontroliuoti gamybos srautą ir ieškoti patobulinimų;
  • domėjimasis naujausiomis technologijomis, sprendimais ir gamybos tendencijomis;
  • naujų gamybos technologijų, gamybos mašinų, ir jau esančių atnaujinimas.
Visų aukščiau minėtų dalykų tikslas - laimingas ir patenkintas klientas.
Apie spaudinių kokybę

FUJIFILM FRONTIER fotolaboratorijos

Nuotraukų gamybai Picture Happy naudoja pirmaujančias fotolaboratorijas FUJIFILM FRONTIER, kurios yra puikiai žinomos savo itin aukšta nuotraukų kokybe.

Originalus FUJIFILM fotopopierius

Picture Happy nuotraukas gamina tik ant originalaus FUJIFILM fotopopieriaus - Fujicolor Crystal Archive Paper- ir naudojasi Fujifilm Frontier fotolaboratorija, kuri užtikrina aukščiausią spaudinio kokybę.

FUJI

Nuotraukoje: nuotraukų laboratorijos kalibravimo procedūrą, siekiant užtikrinti, kad spalvos atitinka su nustatytais standartais. Tokia procedūra atliekama kelis kartus per dieną.

Fujifilm Image Intelligence - nuotraukos pataisymas

Image Intelligence yra automatinis vaizdo apdorojimo ir korekcijos algoritmas, sukurtas Fujifilm, kuris pagerina nuotraukas, pavyzdžiui, koreguoja vaizdo ryškumą, ekspozicijos lygį, kontrastą, spalvų sodrumą.

Apie fotoknygų, kalendorių, sveikinimo atvirukų kokybę

Picture Happy naudojaHP INDIGO

Visų rūšių fotoknygos, kalendoriai ir atvirukai spausdinami "Hewlett Packard" Indigo Press 5500 skaitmeninės ofsetinės spaudos mašinomis, kurios yra pramonėje pirmaujančios atskirų nuotraukų produktų gamyboje ir yra visame pasaulyje žinomos dėl aukštos kokybės spausdinimo.

Tai, kad HP Indigo Press yra aukštos kokybės, patvirtina 1 vietos prizai kokybės palyginimo konkursuose 2008 ir 2010 metais, kurie buvo organizuoti PMA (Pasaulinės vaizdų asociacijos) ir DIMA (Skaitmeninio vaizdų marketingo asociacijos).

Indigo Indigo

Spalvų kalibravimas yra atliekamas kelis kartus per dieną

Siekiant užtikrinti, kad spalvų tonai yra teisingi, ir, kad spaudinys bus atspausdintas teisingomis spalvomis, skirtingu laiku spausdinimo mašina yra kalibruojama kelis kartus kiekvieną dieną. Spalvų kalibravimas atliekamas mašina, kurioje įmontuotas spalvų kalibratorius, taip pat specialiai įsigyta ir įdiegta išorės spalvų kalibratorių sistema su specializuota programine įranga.

Indigo

Nuotraukose (iš kairės): darbalapis buvo nuskenuotas į sistemą ir produktas pažymėtas kaip pagamintas; popierius ir kiti sandėlio resursai; vielinio įrišimo ritinėlis netoli įrišimo mašinos kalendorių gamybai.

Apie drobes ir didelio formato fotografijų kokybę

Picture Happy naudojaHP DESIGNJET

Tokių produktų, kaip foto ant drobės, didelio formato spaudinių ir atvirukų spausdinimui Picture Happy naudoja Hewlett Packarad didelių dydžių spausdinimo mašinas Designjet Z6200 ir Z3100Z, kurios pasaulyje pripažintos dėl kokybiško spausdinimo ir spalvų stabilumo.

2011 metais The Sixth Annual Wide-Format Imaging Top Products apdovanojimuose, HP Designjet Z6200 savo kategorijoje buvo pripažinta geriausia.

HP DESIGNJET