Laikas atnaujinti interneto naršyklę
Picture Happy nepalaiko senos interneto naršyklės versijos
Deja interneto naršyklė kurią naudojate nepalaiko naujausių interneto technologijų, kurios mums leistų jums suteikti nepertraukiamą ir sklandžią paslaugą. Kai kuriose mūsų svetainės skiltyse gali iškilti nenumatytų rezultatų ir kai kurios skiltys gali neveikti, jeigu tęsite naudodami esamą naršyklę.
Žemiau pateiktos kelios galimos naršyklės atitinkančios naujausias technologijas.

Informacijos centras

Klientų aptarnavimas +370 52080943 info@picturehappy.lt

Užsakymų gamybos terminai šventiniu laikotarpiu

Užsakymų gamybos terminai šventiniu laikotarpiu:
  • Standartiniai gamybos terminai negalioja užsakymams pateiktems nuo 2018-12-09
  • Dabar yra tik 2 galimi užsakymų gamybos terminai: 1) iki Kalėdų (21.12.) ir iki Naujųjų Metų (28.12.).
  • Užsakymai gali būti pagaminti ir anksčiau, tai priklauso nuo užsakymų kiekio. Gamyboje užsakymai gaminami sekančia tvarka: anksčiau užsakyti užsakymai patenka į gamybą pirmiau nei vėliau užsakyti.
  • Jeigu Jūs norite gauti užsakymą ansčiau arba būti 100% tikri, kad užsakymas bus konkrečią dieną, tada kviečiame naudotis Skubumo paslauga.

Mokėjimai bankiniu pavedimu.
Svarbi informacija klientams kurie apmoka užsakymus bankiniu pervedimu:
  • Užsakymai pradedami gaminti tik kai mes gauname Jūsų mokėjimą į banko sąskaitą ir užregistruojame savo sistemoje (užsakymai apmokėti pervedimu generuojami po kelis kartus kiekvieną dieną)
  • Norėdami išvengti nesusipratimų, atlikdami pavedimą, mokėjimo paskirtyje nepamirškite nurodyti savo užsakymo arba sąskaitos numerio.

Norint gauti savo užsakymą Gruodžio 21

DPD kurjeris Jūsų užsakymas turi būti pateiktas ir užsakymo apmokėjimas turi būti gautas į mūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip iki gruodžio 17, 14:00 val.


Norint gauti savo užsakymą Gruodžio 22

Omniva paštomatai Jūsų užsakymas turi būti pateiktas ir užsakymo apmokėjimas turi būti gautas į mūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip iki gruodžio 19, 18:00 val.


Norint gauti savo užsakymą Gruodžio 28

DPD kurjeris Jūsų užsakymas turi būti pateiktas ir užsakymo apmokėjimas turi būti gautas į mūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip iki gruodžio 25, 22:00 val.


Norint gauti savo užsakymą Gruodžio 31

Omniva paštomatai Jūsų užsakymas turi būti pateiktas ir užsakymo apmokėjimas turi būti gautas į mūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip iki gruodžio 26, 22:00 val.


Šios ypatingos sąlygos negalioja užsakymams kurių pristatymo būdas yra kitoks negu aukščiau paminėtose lentelėse.