Laikas atnaujinti interneto naršyklę
Picture Happy nepalaiko senos interneto naršyklės versijos
Deja interneto naršyklė kurią naudojate nepalaiko naujausių interneto technologijų, kurios mums leistų jums suteikti nepertraukiamą ir sklandžią paslaugą. Kai kuriose mūsų svetainės skiltyse gali iškilti nenumatytų rezultatų ir kai kurios skiltys gali neveikti, jeigu tęsite naudodami esamą naršyklę.
Žemiau pateiktos kelios galimos naršyklės atitinkančios naujausias technologijas.

Informacijos centras

Klientų aptarnavimas +370 52080943 info@picturehappy.lt

Apmokėjimo būdai

 • Banko kreditinėmis kortelėmis

  Internetu atliekami apmokėjimai kortelėmis už užsakymus iš Picture Happy yra aptarnaujami First Data International , kurį yra viena iš pirmaujančių kompanijų, teikiančių saugaus atsiskaitymo internete paslaugas. Ji naudoja Payeezy sistemą kartu su 3D saugumo technologijų, kuri skirta atsiskaitymams internetu.  FirstData International
 • Standartiniu banko pavedimu
  Mūsų sąskaita yra banke AB Swedbank.
  • Mokėjimas banko pavedimu paprastai reikalauja šiek tiek laiko nuo mokėjimo atlikimo iki tol, kol pinigai atsiranda gavėjo sąskaitoje. Tai priklauso nuo banko, kuriuo naudojasi vartotojas. Skaičiuodami užsakymo terminą, atkreipkite į tai dėmesį.
  • Mes tikriname į sąskaitą patenkančius pavedimus kelis kartus per dieną, norėdami būti tikri, kad visi apmokėti užsakymai pateks į gamybą.
  • Norėdami išvengti nesusipratimų, atlikdami pavedimą, mokėjimo paskirtyje nepamirškite nurodyti savo užsakymo arba sąskaitos numerio.