Hello, !

El. paštas patvirtintas sėkmingai

Mes linkime Jums malonaus buvimo mūsų svetainėje, ir nuostabios patirties kuriant savo foto produktus.
Tęsti

Hello, !

Atsisakyta

Jūs sėkmingai atsisakėte mūsų naujienlaiškio.
Mes linkime Jums malonaus buvimo mūsų svetainėje, ir nuostabios patirties kuriant savo foto produktus.
Tęsti
Laikas atnaujinti interneto naršyklę
Picture Happy nepalaiko senos interneto naršyklės versijos
Deja interneto naršyklė kurią naudojate nepalaiko naujausių interneto technologijų, kurios mums leistų jums suteikti nepertraukiamą ir sklandžią paslaugą. Kai kuriose mūsų svetainės skiltyse gali iškilti nenumatytų rezultatų ir kai kurios skiltys gali neveikti, jeigu tęsite naudodami esamą naršyklę.
Žemiau pateiktos kelios galimos naršyklės atitinkančios naujausias technologijas.

Informacijos centras

Klientų aptarnavimas +370 52080943 info@picturehappy.lt

Apmokėjimo būdai

 • Banko kreditinėmis kortelėmis

  Internetu atliekami apmokėjimai kortelėmis už užsakymus iš Picture Happy yra aptarnaujami kompanijos First Data International , kuri yra tarp pirmaujančių kompanijų, teikiančių saugaus atsiskaitymo internete paslaugas. Ji naudoja IBIS sistemą kartu su 3D saugumo technologija, kuri skirta atsiskaitymams internetu.  FirstData International
 • Standartiniu banko pavedimu
  Mūsų sąskaita yra banke AB Swedbank.
  • Mokėjimas banko pavedimu paprastai reikalauja šiek tiek laiko nuo mokėjimo atlikimo iki tol, kol pinigai atsiranda gavėjo sąskaitoje. Tai priklauso nuo banko, kuriuo naudojasi vartotojas. Skaičiuodami užsakymo terminą, atkreipkite į tai dėmesį.
  • Mes tikriname į sąskaitą patenkančius pavedimus kelis kartus per dieną, norėdami būti tikri, kad visi apmokėti užsakymai pateks į gamybą.
  • Norėdami išvengti nesusipratimų, atlikdami pavedimą, mokėjimo paskirtyje nepamirškite nurodyti savo užsakymo arba sąskaitos numerio.