Fotoknygos

Individualių fotoknygų grožis atsiskleidžia tame, jog jos gali būti sukuriamos ir naudojamos įvairiais atvejais ar progomis, kurias tik galite įsivaizduoti. Pradedant nuo kelionių nuotykių ar vestuvių šventės, kūdikių knygų ir šeimos chronologijos ar daugybės kitų pasirinkimų.

 • Mika
  New Mika paperback. 20 x 25 cm.
  Nuo 8.94 14.90 (-40%) ZESTY
 • Classic
  New Classic kietas viršelis. 29 x 22 cm.
  Nuo 13.93 19.90 (-30%) ZESTY
 • Hetti
  New Hetti kietas viršelis. 22 x 21 cm.
  Nuo 13.93 19.90 (-30%) ZESTY
 • Bella
  New Bella kietas viršelis. 29 x 28 cm.
  Nuo 22.33 31.90 (-30%) ZESTY
 • Inst
  New Inst Vielinis įrišimas. 15 x 15 cm.
  Nuo 10.43 14.90 (-30%) ZESTY
 • Rossa
  New Rossa minkštas viršelis. 21 x 21 cm.
  Nuo 8.33 11.90 (-30%) ZESTY

Kurti fotoknygą lengva

1
Įkelkite savo nuotraukas

Lengva įkelti nuotraukas iš kompiuterio, telefono, fotoaparato ar Instagram.

2
Sukurkite savo knygą

Paprasčiausiai vilkite ir numeskite, kad sutvarkytumėte nuotraukas puslapiuose. Pridėkite tekstą ir pasirinkite fono stilių.

3
Užsakyti ir mokėti

Įdėkite knygą į pirkinių krepšelį, užbaikite užsakymą ir knyga netrukus bus Jūsų rankose.

Brangūs prisiminimai knygoje kiekvienam gyvenimo įvykiui?

Individualių fotoknygų grožis atsiskleidžia tame, jog jos gali būti sukuriamos ir naudojamos įvairiais atvejais ar progomis, kurias tik galite įsivaizduoti. Pradedant nuo kelionių nuotykių ar vestuvių šventės, kūdikių knygų ir šeimos chronologijos ar daugybės kitų pasirinkimų.

Knyga su Jūsų foto istorija

Tai naujas ir nuostabus būdas išdėstyti ir išsaugoti atsiminimus ir įvykius, kurie Jums yra svarbūs. Ar tai būtų vaiko gimimas, krikštynos, vestuvės, kelionės, gimtadieniai ar kt.

Nuostabi ir nuoširdi dovana, pradžiuginsianti dovanos gavėją.

Tai puiki dovana pradžiuginanti mūsų mylimuosius, mamas, tėčius, brolius ir seseris, močiutes ir senelius. Ypatinga ir vienetinė fotoknyga Jūsų sugalvota ir sukurta :)

Fotoknyga yra puikus būdas įamžinti Jūsų kelionės nuotykius ir įspūdžius.

Fotoknygos leidžia įspūdingai perteikti kelionės nuotykius. Gausus nuotraukų išdėstymo šablonų pasirinkimas suteikia galimybę iliustruoti keliones įvairaus dydžio nuotraukomis su komentarais. Tai suteikia galimybę skaitytojui iš naujo išgyventi praėjusios kelionės momentus.

Malonumas papasakoti ir parodyti.

Fotoknygų dėka visuomet malonu dalintis puikiais momentais su artimaisiais ar bičiuliais, nesvarbu ar tai svarbus įvykis ar nuotykių pilna kelionė. Skaitytoją sudomins puslapiuose išradingai išdėstytos nuotraukos su istoriją papildančiais komentarais.

Fotoknyga jūsų gražiausiems prisiminimams

Nors šiuolaikinis greitas gyvenimo ritmas ir technologijų vystymasis pakoregavo žmonių kasdienius įpročius, vis dėlto nuotraukos ir fotografavimas tebėra labai svarbu – tai puikus būdas prisiminimams apie gražiausias gyvenimo akimirkas išsaugoti. Be jokios abejonės, didžioji dalis fotografijų taip ir lieka šiuolaikinio žmogaus išmaniajame telefone arba kompiuteryje, bet tuos, kurie šiuos prisiminimus nori išsaugoti labiau apčiuopiamu formatu, domina fotoknygų gaminimas. Ir ne veltui – fotoalbumą patogu parodyti svečiams, be to, tai yra ir puikus būdas fotografijas išsaugoti ateities kartoms.

Technologijoms tobulėjant, keičiasi ir tendencijos šioje srityje – geriausius prisiminimus gali saugoti ne tik klasikiniai fotoalbumai, bet ir šiuolaikinis sprendimas – fotoknyga. Ji gali būti įvairiausių variacijų, todėl fotoknygą paprasta pritaikyti keliamiems reikalavimams.

Įvairios galimybės visiems skoniams

Fotoknygą kiekvienas gali kurti savo nuožiūra – pavyzdžiui, kaip šeimos metų knygą, kelionės, vestuvių ar kitų svarbių įvykių apžvalgą. Dauguma žmonių gražiausiomis savo gyvenimo akimirkomis mielai dalijasi socialiniuose tinkluose – bet jei nori, kad nuotraukas būtų galima pamatyti ne tik virtualioje erdvėje, stilingas sprendimas gali būti „Instragram“ knyga, į kurią galima sudėti ypatingiausias akimirkas ir labiausiai kvapą gniaužiančius nuotykius. „Instagram“ knyga gali tapti ir ypatinga dovana kokiam nors aktyviam šiais laikais populiarios svetainės vartotojui – jums tereikia pasirinkti gražiausias fotoakimirkas ir įforminti pagal savo pageidavimą.

Dėka siūlomų galimybių įvairovės kiekvienas gali susikurti unikalią ir nepakartojamą fotoknygą. Mes siūlome galimybę pasirinkti fotoknygos:

 • Rūšį, dydį, viršelio tipą
 • Popieriaus rūšį
 • Puslapių skaičius
 • Apipavidalinimą – įvairius spalvų derinius, fono piešinius, rėmelių rūšis ir t.t.
 • Teksto šriftą ir dydį

Pasirūpinome, kad fotoknygą kurti būti maksimaliai paprasta – atrinkite nuotraukas, kurias norite matyti knygoje, įkelkite į mūsų interneto puslapį, sutvarkykite ir apipavidalinkite nuotraukas pagal savo pageidavimus ir, jei būtina, papildykite tekstu. Kai visa tai padaryta, dar kartą įsitikinkite, kad viskas gerai, ir pateikite užsakymą! Ir štai – jau netrukus fotoknygą bus pakeliui pas jus!

Kokybė ir specialūs pasiūlymai

Mes rūpinamės ne vien tuo, kad fotoknyga gražiai atrodytų, bet ir kad būtų patvari bei džiugintų ilgai. Visos fotoknygos gaminamos naudojant kokybiškas medžiagas ir didelės skiriamosios gebos spausdinimą. Suprasdami, kad klientų norai skirtingi, siūlome pasirinkti spausdinimo lygį (geras ir dar geresnis), taip pat popieriaus rūšį („standartgloss“, „Premium gloss“, „promatte“ popierius). Taigi knygos spausdinamos atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius reikalavimus. Skiriasi ir knygos įrišimo būdai – pavyzdžiui, „instagram“ knyga įrišama su juoda spirale, kuri ne tik gerai atrodo, bet ir patogiai atskiria kiekvieną puslapį. Kitų rūšių fotoknygų puslapiai klijuojami.

Kad knygų ir fotopasakojimų kūrimas suteiktų dar daugiau džiaugsmo, siūlome ir kitokių puikių galimybių: gražias pakuotes, kad sukurtoji knyga būtų jau paruošta dovanoti, taip pat ir ypatingas nuolaidas bei kitus privalumus!

Individuali fotoknyga yra puikus ir šiuolaikiškas būdas gražiausioms akimirkoms išsaugoti. Be to, labai patogu dalintis jomis su draugais bei artimaisiais! Pasinaudok galimybe – sukurk savo išskirtinę fotoknygą, kurios autorius esi Tu pats!