Laikas atnaujinti interneto naršyklę
Picture Happy nepalaiko senos interneto naršyklės versijos
Deja interneto naršyklė kurią naudojate nepalaiko naujausių interneto technologijų, kurios mums leistų jums suteikti nepertraukiamą ir sklandžią paslaugą. Kai kuriose mūsų svetainės skiltyse gali iškilti nenumatytų rezultatų ir kai kurios skiltys gali neveikti, jeigu tęsite naudodami esamą naršyklę.
Žemiau pateiktos kelios galimos naršyklės atitinkančios naujausias technologijas.

Mokslo metų ir baigimo knygos


Malonu atgaivinti prisiminimus sklaidant savo mokslo metų ar darželio knygos puslapius.

  Klasės knyga


  Galėtume sakyti jog nerastume žmogaus, kuris niekada negalvojo apie savo mokyklinius nuotykius, klasės draugus, jų veidus, vardus ar kuo jie buvo ir t.t. Tie, kurie turi mokslo metų ar tiesiog pasirinktos klasės knygas yra laimingi, nes jie gali pasinerti į prisiminimus tiesiog pasirinkę norimus metus. Sulaukus vyresnio amžiaus, mes laikome tikra vertybe - knygas primenančias mūsų mokyklos ar klasės akimirkas.

   Vaikų darželio knygos


   Kaip juokinga pažvelgti į save kai buvai darželinuko amžiaus. Kas nenorėtų atgaivinti tų akimirkų, tačiau tik keletas prisiminsite savo vaikų darželio laikus ir draugus. Išleistuvių knyga yra puikus būdas atkurti vaikų darželio draugų ir mokytos veidus bei prisiminimus.

    6 spalvų spausdinimo procesas CMYK+Lc+Lm.
    Ši technologija naudoja 6 spalvų derinį, siekiant sukurti tonus ir pustonius aukštos kokybės vaizdui pasiekti.

    CMYK + Lc + LM reiškia: C - žalsvai mėlyna, M - purpurinė, Y - geltona, K - pagrindinė/juoda, LC - šviesiai žydra, LM - šviesiai purpurinė.

    4 spalvų spausdinimo procesas CMYK.
    Ši technologija naudoja 4 spalvų derinį, siekiant sukurti aukštos kokybės tonų ir pustonių vaizdą.

    CMYK reiškia: C - žalsvai mėlyna, M - purpurinė, Y - geltona, K - pagrindinė/juoda.

    A+ lygio niuansai

    Kadangi spausdinimas 6 spalvomis gali rodyti labai tiksliai ir detalizuotai objektus, spalvų perėjimus ir kitus niuansus, gali atsirasti situacijų kur bus problemų su vaizdu.

    Tai susiję su nuotraukomis, kur ryški šviesa (klykstė ar tiesioginė šviesa) palietė plotą nuotraukos kuris yra išbalęs arba "išdegęs", skaitmeninė nuotrauka neturi pikselių tokiame plote. Žiūrėti į nuotrauką dešinėje.

    Tokiu atveju 6 spalvų spausdinimas tikrai parodys skirtumą tarp baltos ir spalvotos terpės, ir tai gali atrodyti neprofesionaliai ir negražiai.

    Todėl mes nerekomenduojame naudoti tokių nuotraukų, ir nerekomenduojame tvarkyti jų naikinant "išdegusius taškus".

    Pavyzdys Normali nuotrauka
    Pavyzdys Su "išdegusiais taškais"