25% nuolaida fotoknygoms. Kodas JUICY
Knygų krūva
-40%
mokslo metų baigimo knygoms
Užsisakykite bent 10 fotoknygų
CLASSIC arba HETTI
kopijų ir pasinaudokite kodu: CLASS2021
Pasirinkite savo knygą
Galioja iki:2021-06-30

Gaukite įkvėpimo

Kad jūsų knygos turinys būtų įdomus, rekomenduojame pridėti klasės arba grupės nuotrauką ir kiekvieno vaiko portretą su trumpu aprašymu. Pasirinkite nuotraukas iš bendrų renginių, konkursų, ekskursijų ir kasdienių užsiėmimų. Nepamirškite pridėti mokytojų nuotraukos ir jų palinkėjimų vaikams.

Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis
Išleistuvių knyga
1
Pasirinkite tipą
Siūlome 2 klasės metų knygų tipus - fotoknygas kietu viršeliu „Classic“ ir „Hetti“. Jos yra parduodamos su viršeliais su nuotraukomis. Be to, „Classic“ ir „Hetti“ fotoknygas galite įsigyti su iš dekoratyvinės medžiagos pagamintu viršeliu be nuotraukos.
2
Sukurkite savo knygą
Kai projektas paruoštas įdėkite jį į krepšelį ir pasirinkite kopijų skaičių (mažiausiai 10).
3
Atlikti užsakymą
Prekių krepšelyje atlikdami 3 veiksmą įveskite pasiūlymo kodą CLASS2021 ir gaukite nuolaidą.

Turite klausimų?

Jeigu nerandate atsakymo į savo klausimą, susisiekite su mumis el. paštu ar internetiniu pokalbiu.

Kur galiu pamatyti galutinę savo užsakymo kainą?
Į „Classic“ ir „Hetti“ tipo knygas galima pridėti iki 150 puslapių.Yra įmanoma sujungti kelis knygų tipus į vieną užsakymą?
Ne. Pasiūlymo kodas taikomas tik vienam knygos tipui, kurį sudaro 10 vienodų vienetų.Kiek puslapių galima pridėti į šią knygą?
Nuolaida taikoma užsakymui tik po to, kai trečiajame pirkinių krepšelio žingsnelyje įvedate nuolaidos kodą. Po to pamatysite užsakymo ir galutinės sumos suvestinę su visomis taikomomis nuolaidomis.Ar ši nuolaida yra sumuojama su kitomis nuolaidomis?
Ne. Ši nuolaida negali būti derinama su kitomis akcijomis. Taip pat ši nuolaida negali būti derinama su kiekio ir lojalumo nuolaidomis.