Laikas atnaujinti interneto naršyklę
Picture Happy nepalaiko senos interneto naršyklės versijos
Deja interneto naršyklė kurią naudojate nepalaiko naujausių interneto technologijų, kurios mums leistų jums suteikti nepertraukiamą ir sklandžią paslaugą. Kai kuriose mūsų svetainės skiltyse gali iškilti nenumatytų rezultatų ir kai kurios skiltys gali neveikti, jeigu tęsite naudodami esamą naršyklę.
Žemiau pateiktos kelios galimos naršyklės atitinkančios naujausias technologijas.
25% nuolaida fotoknygoms. Kodas HAPPY
Knygų krūva
-40%
mokslo metų baigimo knygoms
Užsisakykite bent 10 fotoknygų
CLASSIC, HETTI arba ROSSA
kopijų ir naudokite kodą: CLASS2020
Pasirinkite savo knygą
Galioja iki:2020-08-03

Gaukite įkvėpimo

Kad jūsų knygos turinys būtų įdomus, rekomenduojame pridėti klasės arba grupės nuotrauką ir kiekvieno vaiko portretą su trumpu aprašymu. Pasirinkite nuotraukas iš bendrų renginių, konkursų, ekskursijų ir kasdienių užsiėmimų. Nepamirškite pridėti mokytojų nuotraukos ir jų palinkėjimų vaikams.

Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis
Išleistuvių knyga
1
Pasirinkite tipą
Siūlomi 3 klasės metų baigimo knygų tipai – fotoknygos kietais viršeliais „Classic“ ir „Hetti“ bei minkštais viršeliais „Rossa“. Visus galima įsigyti su fotoviršeliais. Be to, „Classic“ ir „Hetti“ taip pat galima įsigyti su ne fotoviršeliais, puoštais dekoratyvinėmis medžiagomis.
2
Sukurkite savo knygą
Kai projektas paruoštas įdėkite jį į krepšelį ir pasirinkite kopijų skaičių (mažiausiai 10).
3
Atlikti užsakymą
Prekių krepšelyje atlikdami 3 veiksmą įveskite pasiūlymo kodą CLASS2020 ir gaukite nuolaidą.

Turite klausimų?

Jeigu nerandate atsakymo į savo klausimą, susisiekite su mumis el. paštu ar internetiniu pokalbiu.

Kur galiu pamatyti galutinę savo užsakymo kainą?
Prie „Classic“ ir „Hetti“ knygų tipų galima pridėti iki 150 psl., o prie „Rossa“ fotoknygos – iki 62 psl.Yra įmanoma sujungti kelis knygų tipus į vieną užsakymą?
Ne. Pasiūlymo kodas taikomas tik vienam knygos tipui, kurį sudaro 10 vienodų vienetų.Kiek puslapių galima pridėti į šią knygą?
Nuolaida taikoma užsakymui tik po to, kai trečiajame pirkinių krepšelio žingsnelyje įvedate nuolaidos kodą. Po to pamatysite užsakymo ir galutinės sumos suvestinę su visomis taikomomis nuolaidomis.Ar ši nuolaida yra sumuojama su kitomis nuolaidomis?
Ne. Ši nuolaida negali būti derinama su kitomis akcijomis. Taip pat ši nuolaida negali būti derinama su kiekio ir lojalumo nuolaidomis.