Offer expires in:
Knygų krūva
-40%
mokslo metų baigimo knygoms
Order at least 10 copies and use discount code SCHOOL2024.
Offer valid for photo books CLASSIC, HETTI and BELLA.
Pasirinkite savo knygą
Galioja iki: 31.05.2024

Get inspired

Kad jūsų knygos turinys būtų įdomus, rekomenduojame pridėti klasės arba grupės nuotrauką ir kiekvieno vaiko portretą su trumpu aprašymu. Pasirinkite nuotraukas iš bendrų renginių, konkursų, ekskursijų ir kasdienių užsiėmimų. Nepamirškite pridėti mokytojų nuotraukos ir jų palinkėjimų vaikams.

Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis Išleistuvių knygos puslapis
Išleistuvių knyga
1
Pasirinkite tipą
3 types are offered for class year books – hard cover photo books Classic, Hetti and Bella. All are available with photo covers. In addition, Classic and Hetti offers non-photo covers with decorative material.
2
Create your book
Kai projektas paruoštas įdėkite jį į krepšelį ir pasirinkite kopijų skaičių (mažiausiai 10).
3
Make an order
Prekių krepšelyje atlikdami 3 veiksmą įveskite pasiūlymo kodą SCHOOL2024 ir gaukite nuolaidą.

Have questions?

Jeigu nerandate atsakymo į savo klausimą, susisiekite su mumis el. paštu ar internetiniu pokalbiu.

Kur galiu pamatyti galutinę savo užsakymo kainą?
Up to 150 pages can be added to Classic, Hetti and Bella book types.Yra įmanoma sujungti kelis knygų tipus į vieną užsakymą?
Ne. Pasiūlymo kodas taikomas tik vienam knygos tipui, kurį sudaro 10 vienodų vienetų.Kiek puslapių galima pridėti į šią knygą?
Nuolaida taikoma užsakymui tik po to, kai trečiajame pirkinių krepšelio žingsnelyje įvedate nuolaidos kodą. Po to pamatysite užsakymo ir galutinės sumos suvestinę su visomis taikomomis nuolaidomis.Ar ši nuolaida yra sumuojama su kitomis nuolaidomis?
Ne. Ši nuolaida negali būti derinama su kitomis akcijomis. Taip pat ši nuolaida negali būti derinama su kiekio ir lojalumo nuolaidomis.