Lengva užsakyti:

1

Įkelkite savo nuotraukas

2

Sukurkite savo knygą

3

Užsakyti ir mokėti

Fotoknygos
Mika

Vidutinio dydžio vertikali fotoknyga, kurioje galite efektyviai saugoti gausybę nuotraukų ir jausmų, tuo pačiu išliekant kompaktiškai ir nereikalaujant daug saugojimo vietos. Lengvai nešiojama, tad galite ją pasiimti bet kur. Sukurta šiuolaikišku minimalizmo dizainu, kad kiekviena atmintis išsiskirtų.

Vertikalus formatas ir blizgūs minkšti viršeliai suteikia elegantiško žurnalo įspūdį, patogiai telpa į rankas. Knyga išsiskiria naujais ir moderniais puslapių išdėstymo šablonais.

Nuo 8.94 14.90 (-40%) VITAL

Matmenys

Viršelis: 200 x 250 mm
Vidiniai puslapiai: 200 x 250 mm

Popierius

Standard Gloss 150g, blizgus popierius (glossy silk) su natūraliu baltu atspalviu. Arctic Semimatte 150g, pusiau-matinis popierius (semi-matte) su natūraliu baltu atspalviu. aukštos kokybės išvaizda ir pojūtis.

Puslapiai

Mažiausiai: 24 puslapių
Daugiausiai: 160 puslapių

Įrišimas

Profesionalus įrišimas minkštais viršeliais. Puslapiai kartu surišami naudojant specialius knygų įrišimo klijus, todėl užtikrinama aukšta knygų kokybė ir didesnis patvarumas.

Viršeliai

Dangtis padengtas blizgiu laminatu. PHOTO Paperback Mika

Fotoknygų kainos ir parinktys

Čia pateikiami visi galimi Mika fotoknygų variantai su kainomis. Fotoknygų kainos su pritaikytomis nuolaidomis parodytos tik iliustravimo tikslais.

photo
Bazinė kaina
Viršeliai, 24 puslapiai, A spausdinimo lygis, Standard Gloss.
Nuo 8.94 14.90 (-40%)
Popierius Mokėti papildomai / už knygą Mokėti papildomai / už puslapį Standard Gloss - Nuo 0.23 0.39 (-40%) Arctic Semimatte Nuo 0.99 1.65 (-40%) Nuo 0.29 0.49 (-40%)
Spausdinimo lygiai Mokėti papildomai / už knygą Mokėti papildomai / už puslapį A spausdinimo lygis - - A+ spausdinimo lygis Nuo 4.14 6.90 (-40%) Nuo 0.21 0.35 (-40%)

Dovanų dėžutė knygai

Dovanų dėžutės fotoknygoms yra elegantiškas akcentas, kurį įvertins kiekvienas, gavęs tokią dovaną. Užsakydami fotoknygą, pasirinkite jai tinkamą dovanų dėžutę ir jums nebereikės rūpintis dovanos įpakavimu – fotoknyga jau bus paruošta dovanoti!

Įsigykite gražią dovanų dėžutę fotoknygai >

Dovanų dėžutės ELEGANT
ELEGANT
Dovanų dėžutės MOCCO
MOCCO
Dovanų dėžutės MOCCO
MOCCO