Laikas atnaujinti interneto naršyklę
Picture Happy nepalaiko senos interneto naršyklės versijos
Deja interneto naršyklė kurią naudojate nepalaiko naujausių interneto technologijų, kurios mums leistų jums suteikti nepertraukiamą ir sklandžią paslaugą. Kai kuriose mūsų svetainės skiltyse gali iškilti nenumatytų rezultatų ir kai kurios skiltys gali neveikti, jeigu tęsite naudodami esamą naršyklę.
Žemiau pateiktos kelios galimos naršyklės atitinkančios naujausias technologijas.

Informacijos centras

Klientų aptarnavimas +370 52080943 info@picturehappy.lt

Specialūs pasiūlymai

 
FOTOKNYGOS CLASSIC
1+1 NEMOKAMAI

 

MOKĖKITE UŽ 1 KNYGĄ ir 1 JOS KOPIJĄ gaukite NEMOKAMAI.
Minimalus puslapių skaičius yra 30.

Fotoknygos CLASSIC su INTRO, PHOTO, EVERYDAY, DELUXE viršeliais.
Kodas: 1FREE

1. Nemokama fotoknygos kopija bus pridėta automatiškai prie Jūsų užsakomos knygos suvedus nuolaidų kodą.
2. Pirkinių krepšelyje užsakant skirtingas knygas, Jūs gaunate po 1 nemokamą kopiją kiekvienai akcijoje paminėtai knygai.


Akcija galioja iki 2018-10-03 02:59
Pasiūlymas galioja pasirinktoms fotoknygoms ROSSA, HETTI su Photo ir CLASSIC su Intro, Special, Everyday, Deluxe, Photo viršeliais bei papildomoms jų parinktims, ir tik produktams kurie sukurti www.picturehappy.lt tinklapyje. Nuolaida galioja tik tada, jeigu užsakymo metu prekių krepšelyje įvestas akcijos kodas.** Šios akcijos nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos nuolaidomis. Papildomi keitimai užsakymuose ir pristatyme po apmokėjimo daromi tik už papildomą mokestį. Akcijos kainos negalioja užsakymams sukurtiems prieš paskelbiant akciją. Nuolaidos sumos negalima gauti grynaisiais pinigais, dovanų kortele, arba panaudoti kitų užsakymų apmokėjimui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.
**Jeigu akcijos kodas neįvestas atliekant užsakymą, po užsakymo nuolaidos suma nėra kompensuojama.


UŽSISAKYTI FOTOKNYGĄ >
 
KALENDORIAI
 
-45% nuolaida kalendoriams. Įveskite akcijos kodą: HAPPY45


Akcija galioja iki 2018-10-03 02:59.
Pasiūlymas galioja Classic kalendoriui ir tik produktams, kurie yra sukurti www.picturehappy.lt tinklapyje. Nuolaida galioja tik tada jeigu užsakymo metu prekių krepšelyje įvestas akcijos kodas.** Akcijos nuolaidos nesumuojamos su
lojalumo programos nuolaidomis. Papildomi pakeitimai užsakymuose ir pristatyme po apmokėjimo daromi tik už papildomą mokestį. Akcijos kainos negalioja užsakymams sukurtiems prieš paskelbiant akciją. Nuolaidos sumos negalima gauti grynaisiais pinigais, dovanų kortele, arba panaudoti kitų užsakymų apmokėjimui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.
**Jeigu akcijos kodas neįvestas atliekant užsakymą, po užsakymo nuolaidos suma nėra kompensuojama.UŽSISAKYTI KALENDORIŲ >
 
NUOLAIDŲ KUPONAI
Pirk dabar, panaudok iki lapkričio 20 d.

-30% kalendoriai - LAHTI, COPENHAGEN, MANCHESTER, MADRID, ROTTERDAM, MUNICH, INNSBRUCK, STOCKHOLM, RIGA, CHICAGO, DUBLIN, OSLO


Akcija galioja iki 2018-10-03 02:59
Pasiūlymas galioja pasirinktoms fotoknygoms CLASSIC bei papildomoms jų parinktims, ir tik produktams kurie sukurti www.picturehappy.lt tinklapyje. Nuolaida galioja tik tada, jeigu užsakymo metu prekių krepšelyje įvestas akcijos kodas.** Šios akcijos nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos nuolaidomis. Papildomi keitimai užsakymuose ir pristatyme po apmokėjimo daromi tik už papildomą mokestį. Akcijos kainos negalioja užsakymams sukurtiems prieš paskelbiant akciją. Nuolaidos sumos negalima gauti grynaisiais pinigais, dovanų kortele, arba panaudoti kitų užsakymų apmokėjimui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.
**Jeigu akcijos kodas neįvestas atliekant užsakymą, po užsakymo nuolaidos suma nėra kompensuojama.


NUOLAIDŲ KUPONAI >
 
NUOTRAUKOS

Kaina už 1 nuotrauką 0.079 EUR (0.10 EUR) jeigu užsisakysite 300+ nuotraukų 10 x 15 cm.
Kaina už 1 nuotrauką 0.082 EUR (0.12 EUR) jeigu užsisakysite 1-299 nuotraukų 10 x 15 cm.

Akcija galioja iki 2018-10-03 02:59.
Pasiūlymas galioja tik standartinėms nuotraukoms, ir tik produktams kurie sukurti www.picturehappy.lt tinklapyje. Šios akcijos nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos nuolaidomis. Pakeitimai užsakymuose ir pakeitimai pristatyme po apmokėjimo vykdomi tik už papildomą mokestį. Nuolaidos ir kainos pasiūlyme negalioja užsakymams užsakytiems iki akcijos pradžios. Nuolaidos sumą negalima gauti pinigais, dovanų čekiu arba panaudoti kitų produktų ar paslaugų užsakymui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.

UŽSISAKYTI NUOTRAUKAS >
 
FOTOKNYGOS
 
-25% fotoknygos CLASSIC, HETTI, BELLA, ROSSA. Kodas: JOYFUL25


Akcija galioja iki 2018-10-03 02:59
Pasiūlymas galioja pasirinktoms fotoknygoms BELLA, CLASSIC, HETTI, ROSSA bei papildomoms jų parinktims, ir tik produktams kurie sukurti www.picturehappy.lt tinklapyje. Nuolaida galioja tik tada, jeigu užsakymo metu prekių krepšelyje įvestas akcijos kodas.** Šios akcijos nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos nuolaidomis. Papildomi keitimai užsakymuose ir pristatyme po apmokėjimo daromi tik už papildomą mokestį. Akcijos kainos negalioja užsakymams sukurtiems prieš paskelbiant akciją. Nuolaidos sumos negalima gauti grynaisiais pinigais, dovanų kortele, arba panaudoti kitų užsakymų apmokėjimui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.
**Jeigu akcijos kodas neįvestas atliekant užsakymą, po užsakymo nuolaidos suma nėra kompensuojama.


UŽSISAKYTI FOTOKNYGĄ >
 
FOTO ANT DROBĖS

-50% nuolaida foto ant drobės 7 dydžiai.
20x30, 30x30, 30x40, 30x50, 40x60, 50x70, 60x90

Akcija galioja iki 2018-10-03 02:59
Pasiūlymas galioja standartiniams foto ant drobės dydžiams ir tik tiems produktams, kurie yra užsakyti www.picturehappy.lt. Į pasiūlymą neįskaičiuoti papildomi mokesčiai. Akcijos nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos nuolaidomis. Pakeitimai užsakymuose ir pakeitimai pristatyme po apmokėjimo vykdomi tik už papildomą mokestį. Nuolaidos ir kainos pasiūlyme negalioja užsakymams užsakytiems iki akcijos pradžios. Nuolaidos sumos negalima gauti pinigais, dovanų čekiu arba panaudoti kitų produktų ar paslaugų užsakymui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.

UŽSAKYTI FOTO ANT DROBĖS >
 
PREMIUM KOKYBĖS NUOTRAUKOS

-20% visiems PREMIUM kokybės nuotraukų dydžiams.
 
Akcija galioja iki 2018-10-03 02:59.
Pasiūlymas galioja visiems PREMIUM kokybės nuotraukų dydžiams ir tik tiems produktams, kurie užsakyti www.picturehappy.lt. Į pasiūlymą neįskaičiuoti papildomi mokesčiai. Šios akcijos nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos nuolaidomis. Pakeitimai užsakymuose ir pakeitimai pristatyme po apmokėjimo vykdomi tik už papildomą mokestį. Nuolaidos ir kainos pasiūlyme negalioja užsakymams užsakytiems iki akcijos pradžios. Nuolaidos sumą negalima gauti pinigais, dovanų čekiu arba panaudoti kitų produktų ar paslaugų užsakymui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.

UŽSAKYTI PREMIUM KOKYBĖS NUOTRAUKAS >