Informacijos centras

Klientų aptarnavimas info@picturehappy.lt

Specialūs pasiūlymai

 
FOTOKNYGOS
 

25% nuolaida  CLASSIC, HETTI, BELLA, ROSSA, INST fotoknygoms. Kodas: PANCAKESAkcija galioja iki 2021-10-06 02:59
Pasiūlymas galioja pasirinktoms fotoknygoms BELLA, INST, CLASSIC, HETTI, ROSSA bei papildomoms jų parinktims, ir tik produktams kurie sukurti www.picturehappy.lt tinklapyje. Nuolaida galioja tik tada, jeigu užsakymo metu prekių krepšelyje įvestas akcijos kodas.** Šios akcijos nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos nuolaidomis. Papildomi keitimai užsakymuose ir pristatyme po apmokėjimo daromi tik už papildomą mokestį. Akcijos kainos negalioja užsakymams sukurtiems prieš paskelbiant akciją. Nuolaidos sumos negalima gauti grynaisiais pinigais, dovanų kortele, arba panaudoti kitų užsakymų apmokėjimui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.
**Jeigu akcijos kodas neįvestas atliekant užsakymą, po užsakymo nuolaidos suma nėra kompensuojama.


UŽSISAKYTI FOTOKNYGĄ >
 
NUOTRAUKOS

Kaina už 1 nuotrauką 0.074 EUR (0.09 EUR) jeigu užsisakysite 900+ nuotraukų 10 x 15 cm.
Kaina už 1 nuotrauką 0.082 EUR (0.09 EUR) jeigu užsisakysite 500-899 nuotraukų 10 x 15 cm.
Kaina už 1 nuotrauką 0.087 EUR (0.10 EUR) jeigu užsisakysite 300-499 nuotraukų 10 x 15 cm.
Kaina už 1 nuotrauką 0.091 EUR (0.12 EUR) jeigu užsisakysite 50-299 nuotraukų 10 x 15 cm.
Kaina už 1 nuotrauką 0.14 EUR jeigu užsisakysite 1-49 nuotraukų 10 x 15 cm.

Akcija galioja iki 2021-10-06 02:59.
Pasiūlymas galioja tik standartinėms nuotraukoms, ir tik produktams kurie sukurti www.picturehappy.lt tinklapyje. Šios akcijos nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos nuolaidomis. Pakeitimai užsakymuose ir pakeitimai pristatyme po apmokėjimo vykdomi tik už papildomą mokestį. Nuolaidos ir kainos pasiūlyme negalioja užsakymams užsakytiems iki akcijos pradžios. Nuolaidos sumą negalima gauti pinigais, dovanų čekiu arba panaudoti kitų produktų ar paslaugų užsakymui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.

UŽSISAKYTI NUOTRAUKAS >
 
FOTO ANT DROBĖS

-25% nuolaida foto ant drobės visiems dydžiams.

Akcija galioja iki 2021-10-06 02:59
Pasiūlymas galioja standartiniams foto ant drobės dydžiams ir tik tiems produktams, kurie yra užsakyti www.picturehappy.lt. Į pasiūlymą neįskaičiuoti papildomi mokesčiai. Akcijos nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos nuolaidomis. Pakeitimai užsakymuose ir pakeitimai pristatyme po apmokėjimo vykdomi tik už papildomą mokestį. Nuolaidos ir kainos pasiūlyme negalioja užsakymams užsakytiems iki akcijos pradžios. Nuolaidos sumos negalima gauti pinigais, dovanų čekiu arba panaudoti kitų produktų ar paslaugų užsakymui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.

UŽSAKYTI FOTO ANT DROBĖS >
 
DOVANŲ DĖŽUTĖS
 
-30% dovanų dėžutėms MEJA.
-30% dovanų dėžutėms MOCCO.
 

Pasiūlymas galioja iki 2021-10-06 02:59.
Pakeitimai užsakymuose po apmokėjimo ir pristatymas apmokestinami papildomai. Nuolaidos ir kainos pasiūlyme negalioja užsakymams pateiktiems iki akcijos pradžios. Nuolaidos sumos negalima gauti grynaisiais pinigais, dovanų kortele, arba panaudoti kitų užsakymų apmokėjimui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.
 
UŽSAKYTI DOVANŲ DĖŽUTĘ >
 
KALENDORIAI
 

30% nuolaida visiems kalendoriams.


Akcija galioja iki 2021-10-06 02:59.
Pasiūlymas galioja Classic kalendoriui ir tik produktams, kurie yra sukurti www.picturehappy.lt tinklapyje. Nuolaida galioja tik tada jeigu užsakymo metu prekių krepšelyje įvestas akcijos kodas.** Akcijos nuolaidos nesumuojamos su
lojalumo programos nuolaidomis. Papildomi pakeitimai užsakymuose ir pristatyme po apmokėjimo daromi tik už papildomą mokestį. Akcijos kainos negalioja užsakymams sukurtiems prieš paskelbiant akciją. Nuolaidos sumos negalima gauti grynaisiais pinigais, dovanų kortele, arba panaudoti kitų užsakymų apmokėjimui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.
**Jeigu akcijos kodas neįvestas atliekant užsakymą, po užsakymo nuolaidos suma nėra kompensuojama.UŽSISAKYTI KALENDORIŲ >
 
PREMIUM KOKYBĖS NUOTRAUKOS

-25% visiems PREMIUM kokybės nuotraukų dydžiams.
 
Akcija galioja iki 2021-10-06 02:59.
Pasiūlymas galioja visiems PREMIUM kokybės nuotraukų dydžiams ir tik tiems produktams, kurie užsakyti www.picturehappy.lt. Į pasiūlymą neįskaičiuoti papildomi mokesčiai. Šios akcijos nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos nuolaidomis. Pakeitimai užsakymuose ir pakeitimai pristatyme po apmokėjimo vykdomi tik už papildomą mokestį. Nuolaidos ir kainos pasiūlyme negalioja užsakymams užsakytiems iki akcijos pradžios. Nuolaidos sumą negalima gauti pinigais, dovanų čekiu arba panaudoti kitų produktų ar paslaugų užsakymui. Pasiūlymas nėra skirtas perpardavimui.

UŽSAKYTI PREMIUM KOKYBĖS NUOTRAUKAS >