Kas yra drobė...

Paprastai drobė – tai audinys, ant kurio dailininkai tapo paveikslus. Prieš tapydami, jie ištempia drobę ant medinio rėmo, kol ji tampa standi, ir tik tada pradeda tapyti.

"Picture Happy" gali taip perdaryti Jūsų nuotraukas, kad jos atrodytų kaip tikri paveikslai, tapyti ant drobės.

Skirtingi dydžiai

Drobės gali būti įvairių dydžių. Standartiškai mes siūlome 16 dydžių, kurių visada yra mūsų sandėliuose. Daugiau informacijos rasite "Kainos ir dydžiai" skyriuje.

Deriniai

Interjere galite derinti drobes, pavyzdžiui, vietoje vienos didelės drobės galite panaudoti tris mažesnes ir suteikti kambariui kitokią nuotaiką.

Vieną nuotrauką galima padalyti į kelias drobes. Jei jus domina ši galimybė, kreipkitės į mus el. paštu:info@picturehappy.lt

"Picture Happy" drobės – nuotraukos ant audeklo, ištempto ant medinio rėmo.

Visų pirma, naudojant aukštos kokybės spausdinimo įrangą, nuotrauka yra išspausdinama ant drobės. Tuomet drobė yra ištempiama ir pritvirtinama prie specialiai pagaminto medinio rėmo. Galiausiai, spausdinta nuotrauka atrodo kaip paveikslas, ji tampa erdvinė ir gyva, sukelia malonias emocijas į ją žiūrintiems.

Drobė – stilingas interjero elementas

Drobės – labai efektyvus būdas suteikti interjerui norimų akcentų ir sukurti kambariui pageidaujamą nuotaiką. Akcento stiprumas skirsis atsižvelgiant į drobės dydį ir kiekį, jos turinį bei vietą kambaryje.

Originali dovana

Drobė bus nepaprasta, originali ir maloni dovana draugams, artimiesiems ir netgi bendradarbiams ar verslo partneriams.

Nuotraukos

Galite rinktis kokias tik norite nuotraukas spausdinimui ant drobės – tai neribojama. Galite pasirinkti savo nuotraukas arba galite nusipirkti įvairių fotografų nuotraukų fotogalerijose, kurių daug yra internete. Interneto galerijose esančių nuotraukų kainos yra skirtingos, tačiau kaip prieinamus variantus rekomenduojame aplankyti šias galerijas: pexels.com, unsplash.com, pixabay.com.