Drobės audeklas

Drobei naudojamas specialus drobės audinys. Jis gaminamas konkrečiai šiam tikslui – nuotraukai ant jo išspausdinti ir ant rėmo ištempti. Audinys gana storas, todėl yra patvarus.

Spausdinimas ir spalvos

Drobė spausdinama specialia spausdinimo įranga, užtikrinančia labai aukštą pagrindinių spalvų ir pustonių spausdinimo kokybę. Spausdinamų spalvų gama labai plati, todėl galite pasiekti puikių rezultatų priklausomai nuo pasirinktos nuotraukos – spalvų ryškumo, švelnių pustonių perėjimų, intensyvių juodų ir baltų pustonių.

Canvas Canvas

Ištempimas

Po spausdinimo drobė supjaustoma ir ištempiama ant medinio rėmo. Kad drobę būtų galima kokybiškai ištempti, nuotrauka turi apimti ir drobės kraštus, todėl ji turi būti 2,5–3 cm didesnė kiekvienoje pusėje. Tempiant drobė pritvirtinama prie rėmo metalinėmis kabėmis.

Medinis rėmas

Drobėms naudojami ypatingi rėmai. Jie gaminami iš medžio be šakų su specialiomis kampų jungtimis. Tai užtikrina tvirtumą ir taisyklingus kampus, taip pat išvengiama rėmo išlinkimo ir deformacijos laikui bėgant. Didelės drobės sutvirtinamos vidiniais strypais. Drobės rėmo gylis yra 2–2,5 cm.

Kabinimas ant sienos

Rekomenduojame 3 skirtingus būdus drobei ant sienos kabinti:

1) mažoms drobėms – su viena vinimi sienoje. Pakabinkite drobę taip, kad vinis būtų per viršutinio drobės krašto vidurį.

2) didesnėms drobėms – su dviem vinimis sienoje. Žiūrėkite, kad abi vinys būtų įkaltos horizontaliai.

3) mažoms ir vidutinėms drobėms – su viena vinimi sienoje.Varžtais ar vinimis pritvirtinkite prie drobės nugarėlės virvutę. Tada pakabinkite drobę ant sienos už virvutės.

Tai tik keletas galimų būdų. Galite sugalvoti savo būdą drobei pakabinti.