Lengva užsakyti:

1

Įkelkite savo nuotraukas

2

Rinktis nustatymus

3

Užsakyti ir mokėti

Standartinės nuotraukos

Nors skaitmeninis laikmetis pakoregavo mūsų kasdienybę ir daugelis nuotraukų lieka kompiuteryje ar telefone, tačiau spausdintos nuotraukos vis dar geriausias būdas išsaugoti gražiausius ir įsimintiniausius momentus.

10 x 15 cm nuo 0.074 0.10 (-26%)

Popierius

Fujifilm Crystal Archive photo paper 210 gsm. Gloss or Matte finish.

Savybės

  • Add borders
  • Change color scheme.
  • Use automatic image enhancing.
  • Automatic and manual cropping of photos.

Geriausiai kokybei

For photos that have been processed and enhanced with special software we recommend to turn off the automatic image enhancing option, and for best results to choose Premium prints

Dovanų dėžutės nuotraukoms

Mes siūlome ir dovanų dėžutes fotografijoms laikyti. Jos ne tik papuoš lentyną, bet ir apsaugos nuotraukas nuo trynimosi, jose laikant nuotraukos nepradings. Fotografijos, įdėtos į tokią dėžutę, gali tapti ir nepamirštama bei stilinga staigmena švenčių proga!

Įsigykite gražią dovanų dėžutę nuotraukoms >

Dovanų dėžutės ELEGANT
ELEGANT
Dovanų dėžutės MOCCO
MOCCO
Dovanų dėžutės MEJA
MEJA

Nuotraukų spausdinimas - nuotraukų gamyba

Nors skaitmeninis laikmetis pakoregavo mūsų kasdienybę ir daugelis nuotraukų lieka kompiuteryje ar telefone, tačiau spausdintos nuotraukos vis dar geriausias būdas išsaugoti gražiausius ir įsimintiniausius momentus.

Aukštos kokybės nuotraukų spausdinimas

Mes siūlome platų nuotraukų spausdinimą - atspausdinsime Jūsų nuotraukas naudojant aukščiausios kokybės popierių pasirinktu dydžiu. Dėl šiuolaikinių technologijų galimybių galime atspausdinti įvairaus dydžio, spalvų, su rėmeliais ir automatiškai patobulintas nuotraukas, padedančias patenkinti įvairius klientų lūkesčius. Nuotraukoms spausdinti mes naudojame Fujifilm fotolaboratoriją ir specialų itin aukštos kokybės fotografijų popierių.

Lengva užsakyti

  • Įkelkite savo nuotraukas.
  • Paruoškite savo užsakymą su mūsų internetinio užsakymo įrankiu.
  • Pateikite užsakymą ir atlikite mokėjimą.

Lengvai kontroliuokite savo užsakymą su mūsų nuotraukų užsakymo programa Pasirinkite matinį arba blizgų paviršių, pridėkite baltą arba juodą rėmelį. Kadruokite nuotraukas: rankiniu būdu, priderinimo arba užpildymo.

Kiekvieną dieną žemiausios kainos aukštos kokybės standartinėms nuotraukoms!Nebrangu ir lengva užsisakyti.