Laikas atnaujinti interneto naršyklę
Picture Happy nepalaiko senos interneto naršyklės versijos
Deja interneto naršyklė kurią naudojate nepalaiko naujausių interneto technologijų, kurios mums leistų jums suteikti nepertraukiamą ir sklandžią paslaugą. Kai kuriose mūsų svetainės skiltyse gali iškilti nenumatytų rezultatų ir kai kurios skiltys gali neveikti, jeigu tęsite naudodami esamą naršyklę.
Žemiau pateiktos kelios galimos naršyklės atitinkančios naujausias technologijas.

Informacijos centras

Klientų aptarnavimas +370 52080943 info@picturehappy.lt

Apie Picture Happy

Picture Happy yra viena pirmųjų kompanijų Baltijos šalyse, kuri pradėjo teikti foto produktų užsakymo internetu paslaugas. Pas mus Jūs galite susikurti šiuos itin aukštos kokybės foto produktus: fotoknygas tiek minkštais, tiek kietais viršeliais, kalendorius, ypač didelio ir standartinio dydžio nuotraukas. Mes taip pat galime perkelti Jūsų nuotraukas ant drobės, kurias gražiai įrėminsime, ir Jūs turėsite nuostabų paveikslą.

Paslaugas pradėjome teikti 2007 metais palaipsniui savo klientams siūlydami naujus produktus, naujas užsakymo galimybes bei specialius pasiūlymus. Mes savo klientams siūlome tik aukštos kokybės produktus už visiems prieinamą kainą.

“Įsipareigojimas teikti tik aukščiausios kokybės produktus” yra pagrindinis Picture Happy darbo principas. Mes tobulėjame kasdien, siūlydami savo klientams vis geresnę ir geresnę paslaugų bei gaminių kokybę, kad mūsų tinklapio klientai patirtų pačius geriausius ir šilčiausius jausmus tiek juos kurdami, tiek užsisakydami.

Picture Happy yra "PH Print" SIA prekinis ženklas.

Linkime malonių įspūdžių,
bekuriant savo nuostabius produktus!