Hello, !

El. paštas patvirtintas sėkmingai

Mes linkime Jums malonaus buvimo mūsų svetainėje, ir nuostabios patirties kuriant savo foto produktus.
Tęsti

Hello, !

Atsisakyta

Jūs sėkmingai atsisakėte naujienų siuntimo
Mes linkime Jums malonaus buvimo mūsų svetainėje, ir nuostabios patirties kuriant savo foto produktus.
Tęsti
Rodyti galeriją

Kalendorius su Jūsų nuotraukomis.

Sumaketuokite ir sukurkite patys.

Mes siūlome daugybę įdomių kalendoriui taikomų galimybių, kurias galėsite išbandyti pasitelkę mūsų sukurtą kalendoriaus redaktorių bei jo siūlomus šablonus. Tik Jūs projektą galite paversti ypatingu!
Pradėti Pagalba - Kainos nuo 11.50 EUR

Nuotraukų skaičius kalendoriuje.

Patalpinkite vieną ar daugiau nuotraukų kiekviename mėnesyje.

Jūs galite pasirinkti skirtingus nuotraukų išdėstymo šablonus kiekvienam mėnesiui. Taip pat į kalendoriaus puslapį galite įkelti skirtingą nuotraukų skaičių - nuo vienos iki keleto. Ši galimybė yra visuose mūsų siūlomuose kalendorių tipuose.

Fono spalvos.

Kiekvienam mėnesiui galite pasirinkti skirtingą foną.

Galime pasiūlyti skirtingus puslapio fonus. Priklausomai nuo kalendoriaus tipo, fonas gali būti spalvotas (su raštu ar be jo) arba su specialiais fono paveikslėliais. Tas pats fonas gali būti taikomas visam kalendoriui. Platus nuotraukų išdėstymo šablonų ir fonų pasirinkimas.

Pridėkite komentarą prie nuotraukos.

Papildykite projektą asmenine istorija.

Mūsų kalendoriai pasižymi tuo, kad kiekviename mėnesyje galima pridėti asmeninį komentarą. Tai gali būti išskirtinis komentaras apie nuotrauką, trumpas aprašymas apie įsimintiną tą mėnesį nutikusį įvykį, smagus juokelis, komplimentas ar...

Pažymėkite datą.

Su tekstu,
nuotauka,
dekoracija/apibraukimu.

Pažymėkite ypatingą datą su užrašu ar nuotrauka - tai labai patogu ir efektinga! Norėdami išryškinti atitinkamą dieną, apibrėžkite ją specialia dekoracija! Greitu tempu bėgančioje kasdienybėje šios mažytės žymės padės prisiminti svarbius įvykius, metines ir kitas svarbias progas. ! Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad viename datos laukelyje gali būti patalpinta nuotrauka arba tekstas - vienas iš dviejų. Jokių dekoravimo apribojimų nėra.
Siūlome įvairius datos dekoravimo būdus ir spalvas. Čia rasite keletą pavyzdžių:

Papildomi lapai

komplimentams ir sveikinimams.

Picture Happy kalendoriai turi puikią savybę - pridėti papildomų puslapių po viršeliu ir kalendoriaus pabaigoje. Šie puslapiai gali būti naudojami įvairiems užrašams, pavyzdžiui, sveikinimams, komplimentams, nuorodoms, aprašymams ir kt.

Priklausomai nuo kalendoriaus, puslapiui galima pritaikyti šabloną, kuriame galima derinti nuotraukas su tekstu.

Apie Picture Happy kalendorius.

Kitos galimybės.

Šventinės datos Picture Happy kalendoriuose kurdami galite pasirinkti ir Lietuvos valstybines šventes, įsimintinas dienas, kurios yra teisiškai įregistruotos Lietuvos Respublikoje "Valstybinės šventės ir įsimintinos dienos" VIII-395 dokumentu, paskelbtu Lietuvos Respublikos Seimo 1997-07-02.
Mėnulio fazės Picture Happy kalendoriuose galite pasirinkti, kad būtų rodomos mėnulio fazės. Bus rodomos 4 mėnulio fazės: jaunatis, priešpilnis, pilnatis ir delčia.

Jaunatis.Jaunatis.
Pirmas ketvirtisPirmas ketvirtis
PilnatisPilnatis
Paskutinis ketvirtisPaskutinis ketvirtis

Šaltinis: Dr. paed. Ilgonis Vilks, tyrėjas, Latvijos universitetas, Astronomijos institutas. Kalendoriuje mėnulių fazių žymėjimą galima pasirinkti arba jį atšaukti.
Kalbos Kalendorius susikurti galite šiomis kalbomis: lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.
Kalendoriaus laikotarpis

Pradėkite nuo bet kurio mėnesio!


Minimalus mėnesių skaičius kalendoriuje yra 12, o maksimalus - 24 mėnesiai. Kalendorių kurti galite pradėti nuo bet kurio mėnesio ir metų, pavyzdžiui, kalendorius gali prasidėti liepos ar kito pageidaujamo mėnesio.6 spalvų spausdinimo procesas CMYK+Lc+Lm.
Ši technologija naudoja 6 spalvų derinį, siekiant sukurti tonus ir pustonius aukštos kokybės vaizdui pasiekti.

CMYK + Lc + LM reiškia: C - žalsvai mėlyna, M - purpurinė, Y - geltona, K - pagrindinė/juoda, LC - šviesiai žydra, LM - šviesiai purpurinė.

4 spalvų spausdinimo procesas CMYK.
Ši technologija naudoja 4 spalvų derinį, siekiant sukurti aukštos kokybės tonų ir pustonių vaizdą.

CMYK reiškia: C - žalsvai mėlyna, M - purpurinė, Y - geltona, K - pagrindinė/juoda.

A+ lygio niuansai

Kadangi spausdinimas 6 spalvomis gali rodyti labai tiksliai ir detalizuotai objektus, spalvų perėjimus ir kitus niuansus, gali atsirasti situacijų kur bus problemų su vaizdu.

Tai susiję su nuotraukomis, kur ryški šviesa (klykstė ar tiesioginė šviesa) palietė plotą nuotraukos kuris yra išbalęs arba "išdegęs", skaitmeninė nuotrauka neturi pikselių tokiame plote. Žiūrėti į nuotrauką dešinėje.

Tokiu atveju 6 spalvų spausdinimas tikrai parodys skirtumą tarp baltos ir spalvotos terpės, ir tai gali atrodyti neprofesionaliai ir negražiai.

Todėl mes nerekomenduojame naudoti tokių nuotraukų, ir nerekomenduojame tvarkyti jų naikinant "išdegusius taškus".

Pavyzdys Normali nuotrauka
Pavyzdys Su "išdegusiais taškais"