Informacijos centras

Klientų aptarnavimas info@picturehappy.lt

Naudojimosi taisyklės

Kiekvienas registruotas www.picturehappy.lt tinklalapio vartotojas privalo laikytis PH Print sąlygų.


1. Paslaugos.

Tinklapis www.picturehappy.lt siūlo kiekvienam klientui susikurti paskyrą, kurioje jis gali talpinti savo asmenines nuotraukas, jas rūšiuoti, redaguoti ir užsisakyti spausdinimui tiek jas, tiek kitus foto produktus.

2. Registracija.

Nuo tos akimirkos, kai Jūs susikuriate paskyrą PH Print, Jūs patvirtinate, kad visiškai sutinkate su pateiktomis naudojimosi taisyklėmis. Šis patvirtinimas turi juridinę galią naudotojo ir PH Print Ltd (PH Print, kurio savininkas PH Print Ltd) bendradarbiavime. PH Print pasilieka sau teisę šias taisykles be atskiro įspėjimo keisti bet kuriuo metu. PH Print neprivalo įspėti apie pasikeitusias taisykles. Pakeitimai įsigalioja iškart paskelbus juos www.picturehappy.lt tinklapyje. Iškart po registracijos naudotojas nemokamai gauna 2,5 GB vietos savo nuotraukų saugojimui www.picturehappy.lt.

3. Naudotojo el. Paštas ir slaptažodis.

Registracijos metu Jūs turite nurodyti galiojantį Jūsų elektroninio pašto adresą, kurio pagalba galima su Jumis susisiekti, ir susikurti slaptažodį. Po to, kai užpildysite registracijos formą vartotojo paskyrai sukurti, Jūs turėsite ją aktyvuoti, kad galėtumėte pradėti naudotis paslaugomis. Aktyvacija atliekama spustelėjus nuorodą, kurią gausite i savo elektroninio pašto dėžutę. Naudotojas yra atsakingas už slaptažodžio konfidencialumą po registracijos.

4. Sąlygos, kad išsaugotumėte vartotojo paskyrą.

Naudotojas sutinka laikytis visų naudojimosi taisyklių. Jei vartotojas jų nesilaiko, PH Print pasilieka sau teisę užblokuoti vartotojui prisijungimą prie paskyros arba visai ištrinti vartotojo paskyrą ir duomenis.
Naudotojas, norėdamas išlaikyti visą jam suteiktą nemokamą vietą nuotraukoms laikyti ir visas įkeltas nuotraukas, ir pradėtus arba paruoštus projektus PH Print, turi padaryti bent 1 užsakymą per 6 mėnesius.

Jei naudotojas dėl kažkokios priežasties nesutinka su pateiktomis naudojimosi taisyklėmis, PH Print turi teisę užblokuoti prisijungimą prie paskyros ir ištrinti vartotojo paskyrą su visais tenai esančiais duomenimis.

5. Naudotojo sukurtas turinys.

Laikydamasis visų naudojimosi taisyklių, vartotojas savo paskyroje gali talpinti nuotraukas, jas užsisakyti, susikurti ir užsisakyti fotoknygas, kalendorius, nuotraukas, perkeltas ant drobės, ir kitas paslaugas siūlomas www.picturehappy.lt. Naudojantis šia paslauga, draudžiama talpinti ir laikyti savo paskyroje duomenis, kurie pagal ES įstatymus yra nelegalūs ir draužiami. PH Print pasilieka sau teisę reaguoti nepaisant jokių taisyklių, kad pašalintų draužiamą informaciją iš tinklapio.

6. Nuotraukų talpinimas.

Visada savo nuotraukų originalus saugokite savo kompiuteryje. Nesinaudokite PH Print tarnyba, kaip vienintele vieta savo nuotraukų saugojimui. Sutikdami su šiomis naudojimosi taisyklėmis Jūs patvirtinate, kad PH Print neatsako už prarastas nuotraukas ar kitus nuostolius susijusius su vartotojo paskyra.

7. Privatumas.

Eiti į skyrių Privatumas.


8. Dovanos.

Siūlomi dovanų čekių nominalai yra 25 EUR, 50 EUR ir 100 EUR. Dovanų čekiai gali būti panaudoti tik PH Print tinklapyje www.picturehappy.lt. Nepanaudota dovanų čekio dalis nebus išmokėta grynais pinigais arba pakeista į kitą dovanų čekį. Nepanaudota dovanų čekio dalis bus laikoma Jūsų www.picturehappy.lt paskyroje, kurią galėsite panaudoti įsigyjant produktų PH Print, bet nebus išmokama grynais pinigais.

Jei užsakymo suma yra didesnė nei Jūsų dovanų čekio suma, skirtumą Jūs galite sumokėti pasirinkę Jums parankų apmokėjimo būdą. Dovanų čekis nebus atnaujintas, jeigu jis buvo pamestas, pavogtas arba sugadintas. Dovanų čekio savininko pareiga yra saugoti jį ir niekam nerodyti unikalaus jo kodo.

9. Užsakymo vykdymo ir apmokėjimo sąlygos.

Visos kainos pateiktos su PVM. Užsakymų vykdymas pradedamas tik gavus apmokėjimą:

  1. jei apmokėjimas atliktas banko pavedimu, apmokėjimo data laikoma ta diena, kai pinigai atsiduria PH Print sąskaitoje
  2. jeigu apmokėjimas atliktas banko kortele, tada apmokėjimo data laikoma ta pati, kaip ir užsakymo.

Jeigu apmokama banko pavedimu, naudotojas turi nurodyti sąskaitos numerį mokėjimo paskirtyje. Negavę apmokėjimo, mes užsakymą sistemoje dar saugosime 30 dienų. Per tas 30 dienų PH Print pasilieka sau teisę siųsti priminimus i naudotojo elektroninio pašto dėžutę. Jei apmokėjimo negausime ir per 30 dienų - užsakymą anuliuosime.

10. Pristatymas.

Užsakyti produktai iš PH Print tinklalapio bus pristatyti gavėjui per siuntų pristatymo tarnybas. Jūs galite pasirinkti skirtingus pristatymo būdus, priklausomai nuo užsakyto produkto tipo ir pristatymo adreso. Jei vartotojas negavo užsakymo praėjus 21 dienai nuo užsakymo išsiuntimo dienos, jis/ji turi susisiekti su PH Print elektroniniu paštu, nurodant užsakymo numerį.

11. Ginčai.

Iškilę klausimai tarp PH Print ir www.picturehappy.lt vartotojų bus sprendžiami derybų būdu remiantis šiomis taisyklėmis. Jei klausimai neišsprendžiami derybų metu, tuo atveju jie sprendžiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.


Skundai priimami 14 dienų nuo gavimo datos. Šiam laikotarpiui pasibaigus skundai nebepriimami.

12. Pakeitimai, kai užsakymas jau yra apmokėtas ir patvirtintas


Naudotojas turi susisiekti su "Picture Happy" ir išsiaiškinti ar pakeitimai dar galimi. Jei galimi, už 6 EUR mokestį jie bus atliekami.

Galimi pakeitimai jau užsakytoms ir apmokėtoms prekėms:
pristatymo varianto pakeitimas,
pristatymo adreso pakeitimas,
pagaminimo laiko pakeitimas,
pinigų grąžinimas už permokėtus užsakymus,
apmokėto užsakymo atšaukimas ir mokėjimo sumos panaudojimas kitam užsakymui (būtina susisiekti su "Picture Happy" ir išsiaiškinti ar yra tokia galimybė),
ir kitos operacijos, kurios gali būti atliktos išimtine tvarka.

13. Pakeitimai Naudojimosi Taisyklėse

PH Print pasilieka sau teisę keisti ir redaguoti šias taisykles bet kuriuo metu. PH Print nėra įpareigoti pranešti vartotojams apie įgyvendintas pakeitimus. Pakeitimai įsigalioja iškart, kai atsiranda PH Print interneto svetainėje www.picturehappy.lt.