Spausdinimo paslaugos
verslo klientams

Siųsti kainų užklausas į:
Specialios nuolaidos nuo užsakytų produktų kiekio
Pilnas internetinių produktų pritaikymas pagal Jūsų norus
Pasinaudokite naujausiomis spausdinimo technologijomis

Poligrafijos paslaugos

Nors šiais laikais svarbų vaidmenį vaidina internetas, vos dėlto iki šiol tebeturi paklausą ir įvairios poligrafijos paslaugos. Tipografija ir poligrafija iki šiol tebėra geras būdas prisiminimams išsaugoti, įamžinant gražiausias gyvenimo akimirkas arba realizuojant kitus įvairius sumanymus.


Mes siūlome įvairių formatų ir rūšių spausdinimo paslaugas:

  • kalendorių gamyba – siūlome įvairių rūšių bei stilių kalendorių. Juos galima individualizuoti ir kurti savo nuožiūra, todėl kalendorius gali tapti tiek puikia interjero detale, tiek dovana;
  • fotoknygų kūrimas - fotoknygos yra šiuolaikiškas būdas, kaip įamžinti gražiausius prisiminimus. Siūloma įvairiausių sprendimų pagal visų skonius bei reikalavimus;
  • fotografijų spausdinimas – užtikriname greitą ir kokybišką fotografijų gamybą įvairiais formatais;
  • spausdinimas ant puodelių ir gaminių iš audinio – siūlome ir spausdinimą ant puodelių ir gaminių iš audinio (pavyzdžiui, marškinėlių). Tai galimybė būti pastebėtu, nudžiuginti save arba nustebinti kitus originalia dovana;
  • Kanvų gamyba – kanva yra stilingas interjero elementas, kiekvienai patalpai suteiksiantis reikiamą nuotaiką.

Suprasdami, kad laikas šiuolaikiniame pasaulyje yra didelė vertybė, mes darome viską, kad klientai gautų ne tik kokybiškas, bet ir greitas spausdinimo paslaugas. Mūsų žinioje yra šiuolaikiški įrengimai, auštos kokybės medžiagos ir profesionali komanda – viskas, kas būtina maksimaliai geram rezultatui per trumpą laiką užtikrinti.

Kiekvienas užsakymas realizuojamas atsižvelgiant į individualius kliento reikalavimus ir parenkant tinkamiausius sprendimus. Mūsų paslaugos prieinamos tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms. Didesniems užsakymams užtikrinamas spausdinimas už labai palankią kainą – suteikiame dideles kiekio nuolaidas!

Kokybiškos paslaugos – prieinamos kiekvienam

Mums svarbu, kad klientai būtų patenkinti, todėl siūlome tik kokybišką spausdinimą. Tai yra mūsų prioritetas, nepriklausomai nuo užsakymo apimties bei kitų niuansų. Ypatingą dėmesį skiriame tam, kad darbe būtų naudojamos technologijos, įrengimai, žaliavos ir procesų valdymo sprendimai, duodantys kokybiškiausią rezultatą. Tinkamiems kokybės standartams užtikrinti mes:

  • atliekame reguliarius įrangos priežiūros bei atnaujinimo darbus;
  • organizuojame darbuotojų mokymus;
  • atliekame gamybos procesų kontrolę ir reguliariai atliekame būtinus patobulinimus;
  • sekame naujausių technologijų, gamybos sprendimų vystymąsi ir srities tendencijas, kad klientams galėtumėte pasiūlyti šiuolaikinius reikalavimus atitinkančias paslaugas.

Spausdinimas atliekamas ant aukštos kokybės popieriaus, be to, kiekvienas klientas gali pasirinkti norimą spausdinimo lygį – gerą arba geresnį.

Patogu įforminti užsakymus, palankios pristatymo sąlygos

Užsakymas atiduodamas vykdyti, kai tik gaunamas sąskaitos apmokėjimas. Priklausomai nuo užsakymo rūšies, standartinis atlikimo laikas yra nuo 3 iki 7 darbo dienų. Jei būtina, siūlome ir „Express“ gamybą per 2-3 darbo dienas. Tokiu atveju būtina turėti omenyje papildomą mokestį.

Klientų patogumui siūlome kelis užsakymų pristatymo būdus. Rygoje užsakymą galima atsiimti mūsų biure, kuriame nors iš DPD punktų arba „Omniva“ pakomatų. Siuntinius į kitus Latvijos miestus siunčiame tarpininkaujant DPD arba „Omniva“. Atlikite užsakymą ir pasirinkite sau patogiausią pristatymo variantą!