Spausdinimo paslaugos
verslo klientams

Siųsti kainų užklausas į:
Specialios nuolaidos nuo užsakytų produktų kiekio
Pilnas internetinių produktų pritaikymas pagal Jūsų norus
Pasinaudokite naujausiomis spausdinimo technologijomis

Antspaudų gamyba

Antspaudas yra svarbus atributas organizuojant įmonės bei biuro darbą, be to, tai yra ir dalis įmonės vizitinės kortelės, todėl antspaudų gamybai šiais laikais skiriamas ypatingo dėmesio. Pasirinkti galima iš įvairiausių rūšių bei formų antspaudų – kiekvienas turi savo paskirtį ir parametrus. Pavyzdžiui, stačiakampiai antspaudai naudojami įmonės rekvizitams, adresams; ovalūs arba apvalūs – dokumentams, pažymoms ir t.t. Vis labiau populiarėja ir antspaudai su logotipu, vardu bei pavarde, herbu bei dekoratyviniai antspaudai, naudojami asmeniniais tikslais.

Palyginti su senesniais sprendimais, šiais laikais antspaudai neretai tampa beveik meno kūriniais – dėl technologijų tobulėjimo šiuo metu galima įgyvendinti įvairiausias idėjas! Vis dėlto kokybiško antspaudo kūrimas yra sudėtingas procesas, kurį reikėtų patikėti išmanantiems specialistams – geras antspaudas turi būti ne tik pastebimas bei funkcionalus, bet ir su atitinkama apsaugos sistema. Tai būtina antspaudu patvirtintos informacijos konfidencialumui užtikrinti.

Greita antspaudų gamyba

Kartais naujas antspaudas reikalingas, kiek įmanoma greičiau, – pavyzdžiui, senasis sulūžo arba nebeatlieka savo funkcijos. Tie, kurie nori sutaupyti laiko, įvertins galimybę gauti kokybiškus antspaudus internetu. Mes siūlome antspaudų gamybą visiems poreikiams. Siūloma:

  • įvairių antspaudų modelių – didelis formų, dydžių, spalvų pasirinkimas;
  • rašaliniai antspaudai lojalumo ir akcijų kortelėms;
  • kelių rūšių rašikliai su antspaudais – toks sprendimas šiais laikais yra labai populiarus. Antspaudo laukelis yra pakankamai didelis, kad jame būtų galima įrašyti vardą, pavardę, telefono numerį, pareigas arba kitą aktualią informaciją. Į rašiklį įmontuotą antspaudą galima pakartotinai pripildyti.

Galima rinkti ir įvairių spalvų rašalą – pavyzdžiui, juodą, raudoną, violetinį, mėlyną, žalią. Apžiūrėkite gausią pasiūlą ir išsirinkite tinkamiausią variantą!

Kodėl antspaudų gamybą verta patikėti mums?

Kurti antspaudus pas mus yra puikus sprendimas – mes siūlome originalius antspaudų stilius, taip pat kokybišką rezultatą. Antspaudų gamyboje naudojame specialias technologijas bei šiuolaikišką įrangą, dėl to galima perteikti net smulkiausias detales – tekstą, grafinius elementus, atvaizdus. Didžiuojamės, kad klientams galime užtikrinti greitą aptarnavimą bei konsultacijas dėl tinkamiausių sprendimų. Siūlome ir patogų užsakymų įforminimą.

Ko reikia antspaudui pagaminti?

Antspaudui pagaminti reikia antspaudo teksto pavyzdžio, eskizo arba atspaudo, taip pat detalios informacijos apie norimą antspaudo dizainą. Jei būtina, siūlome ir dizaino maketo kūrimo paslaugas ir rekomenduojame geriausius sprendimus.

Kokybiškam sprendimui nustatytu terminu gauti įforminant užsakymą svarbu įsitikinti, kad yra visi nurodyti duomenys yra teisingi. Taip pat nurodykite antspaudo modelį, korpusą, bei rašalo spalvą, detalią informaciją apie maketą ir kitus svarbiausius niuansus, į kuriuos reikia atsižvelgti gaminant antspaudą.

Antspaudas yra įmonės identiteto dalis, todėl jo dizainui ir gamybai būtina skirti ypatingo dėmesio. Kokybiškai pagamintas antspaudas arba rašiklis su antspaudu atlieka ne tik praktinę funkciją – tai yra ir būdas būti pastebėtu! Patikėkite antspaudo kūrimą mums ir gausite geriausią rezultatą!