Spausdinimo paslaugos
verslo klientams

Siųsti kainų užklausas į:
Specialios nuolaidos nuo užsakytų produktų kiekio
Pilnas internetinių produktų pritaikymas pagal Jūsų norus
Pasinaudokite naujausiomis spausdinimo technologijomis

Lipdukų spausdinimas

Lipdukai yra patogus ir šiuolaikiškas būdas produktams ženklinti, mašinoms, sienoms bei kitiems paviršiams papuošti. Mes siūlome kokybišką lipdukų spausdinimą pagal kiekvieno skonį bei poreikius – siūloma įvairiausių lipdukų formų bei rūšių. Lipdukus galima pagaminti bet kokio dydžio bei neribotą skaičių. Užsakymus patogu įforminti, darbai atliekami per trumpiausius terminus.

Lipdukams spausdinti naudojame kokybiškas ir patvarias medžiagas, todėl lipdukai gerai tarnaus tiek patalpose, tiek lauke.

Lipdukai pakuotėms

Produkto bei ženklo atpažįstamumui skatinti labai svarbi yra produkto pakuotė. Ji turi būti patraukianti dėmesį bei unikali. Norimą rezultatą galima pasiekti ir lipdukais – tai puikus būdas, kaip produktą padaryti skirtingą ir įdomų. Be to, lipduko gamyba yra palyginti paprasta ir greita – viskas, ko reikia, yra idėja. Visu kitu pasirūpinsime mes!

Lipdukai ant automobilių

Lipdukai ant automobilių yra efektyvus būdas savo automobilui papuošti – dažnai lipdukai ant automobilio būna ir rinkodaros įrankis. Svarbiausi tokių lipdukų privalumai yra:

  • juos lengva derinti tarpusavyje;
  • galima greitai ir patogiai užklijuoti;
  • lipdukai tvirti ir gerai pastebimi.

Dėl šiuolaikiškų technologijų ant lipdukų galima spausdinti visų spalvų vaizdus, taip pat raides bei simbolius.

Lipdukų ant automobilių gamybai naudojame medžiagas, kurioms nekenkia saulė, lietus, sniegas, taip pat ir automobilio plovimas.

Lipdukai ant sienų

Lipdukai ant sienų yra patogus ir greitas būdas, kaip patalpoje sukurti ypatingą nuotaiką. Siūlome:

  • jau paruoštus lipdukų ant sienų dizainus;
  • galimybę sukurti savo dizainą;
  • galimybę lipduko dydį pritaikyti pagal individualius poreikius;
  • patvarias ir skoningas medžiagas, puikiai tiksiančias bet kokiame interjere.

Dekoratyviniai lipdukai ant sienų šiais laikais naudojami visose gyvenamosiose patalpose – nuo svetainės iki net virtuvės. Lipdukai ant sienų yra puikus vaikų kambario papildymas. Lipdukai vaikams yra įvairiausių formatų bei stilių – mėgstami knygų bei animacinių filmų herojai, gėlės, raidės, gyvūnų atvaizdai yra tik kelios idėjos, kurias galima įgyvendinti! Beje, lipdukų spausdinimas yra ir būdas malonų suderinti su naudingu – pavyzdžiui, jei vaikų kambario sienas puoš abėcėlė arba daugybos lentelė, vaikas tikrai tai įsisavins daug paprasčiau!

Svarbu pridėti – lipdukus ant sienų yra ne tik lengva užklijuoti, bet ir nuimti. Itin svarbu tai gali būti tada, kai ateina laikas keisti kambario interjerą, bet nesinori sugadinti tapetų arba sienų dažų.

Lipdukų gamyba suteikia vaizduotės laisvę – lipdukus galima klijuoti ir ant kitų paviršių, pavyzdžiui, stiklo, lubų, durų, baldų ir kt.

Lipdukų gamyba visiems poreikiams

Lipdukai spausdinami atsižvelgiant į kliento pageidavimus ir reikalavimus. Jei būtina, teikiame ir konsultacijas dėl geriausių sprendimų, kad rezultatas atitiktų sumanymą. Jūs turite idėją, kaip papuošti patalpos sieną, automobilį arba patobulinti produkto pakuotę? Susisiekite su mumis ir realizuokite savo idėją jau visai netrukus!