Spausdinimo paslaugos
verslo klientams

Siųsti kainų užklausas į:
Specialios nuolaidos nuo užsakytų produktų kiekio
Pilnas internetinių produktų pritaikymas pagal Jūsų norus
Pasinaudokite naujausiomis spausdinimo technologijomis

Spausdinimas ant puodelių

Kartais atrasti tinkamą dovaną atrodo neįmanoma misija, ypač kai norisi rasti ką nors praktiško ir gražaus. Viena iš idėjų, paprastai ateinančių į galvą, yra puodelis, bet lygiai taip pat dažnai ji atmetama kaip pernelyg neįdomi. Bet prieš skubant svarstyti kitas galimybes, galbūt verta dar truputį pamąstyti apie šią idėją. O ką, jei puodelį būtų galima padaryti unikalia dovana, kuri tikrai nudžiugintų? O jei jį galima padaryti mylimiausiu dovanos gavėjo puodeliu? Tai tikrai įmanoma – telieka tik jį tinkamai įforminti. Ir čia gali pagelbėti užrašų ant puodelių spausdinimas.

Puodeliai su užrašais šiais laikais nėra neįprastas dalykas – juos galima rasti beveik visose indų ir ūkinių prekių parduotuvių lentynose. Tokie puodeliai ne tik naudojami tam skirtam tikslui, pavyzdžiui, mėgautis arbata arba kava, bet ir teigiamoms emocijomis suteikti.

Jei parduotuvės lentynose nerandi nieko tinkamo, arba jei nori nudžiuginti kuo nors, ko neįmanoma rasti niekur kitur, Tu gali įgyvendinti savo sumanymą su mūsų pagalba!

Išsirink puodelį

Nori ko nors originalesnio nei klasikinės formos puodelis? Jokių problemų! Susipažink su pasiūla ir susirask tinkamiausią variantą, pavyzdžiui, puodelį su neįprastos formos ausele, puodelį su šaukšteliu, „take-away“ puodelį arba, pavyzdžiui, kokią nors stiklinę šaltiems gėrimams. Jei puodelius ketinama dovanoti porai, išsirink kurį nors iš siūlomų puodelių komplektų ir įformink juos vienu stiliumi.

Puodelį gali rinktis ir pagal spalvą, formą bei kitus kriterijus.

Išsirink dizainą ir įgyvendink savo idėjas

Kitas žingsnis yra suprasti, kokį puodelio apipavidalinimą pasirinkti. Semkis įkvėpimo iš mūsų siūlomų dizainų arba sukurk savo! Ant puodelio galima atspausdinti bet kokį tekstą arba atvaizdą, sukuriant originalų rezultatą!

Puodelis su užrašais gali būti ne tik puiki dovana, bet ir būdas nudžiuginti pačiam save – jei nori kasryt gauti dvigubą žvalumo dozę, reikia ant savo kavos puodelis išspausdinti motyvuojantį tekstą, padėsiantį nusiteikti dienai ir paskatinsiantį siekti vis naujų viršūnių.

Taip pat puodeliai su užrašais dažnai naudojami reprezentaciniais tikslais – įmonės puodelius su savo logotipu dovanoja klientams bei verslo partneriams, puodeliai su užrašais tampa suvenyrais iš įvairių apžiūros objektų. Taip pat būtent puodeliai su užrašais dovanojamos atminimui iš kokio nors renginio.

Kad ir koks būtų tikslas, pas mus galima užsisakyti norimą skaičių puodelių – pradedant nuo vieno egzemplioriaus!

Aukšta kokybė ir puikus aptarnavimas

Mums svarbu, kad klientai būtų patenkinti, todėl:

  • laikomės užsakymų atlikimo terminų;
  • siūlome kelių rūšių dizainus, kad kiekvienas galėtų pasirinkti tai, kas jam labiausiai patinka;
  • užtikriname didelį puodelių pasirinkimą visiems skoniams ir pagal kiekvieno galimybes;
  • parenkame tinkamiausią spausdinimo technologiją.

Užrašai ant puodelių spausdinami naudojant aukštos kokybės dažus ir moderniausias technologijas. Bet kad puodelis džiugintų kiek įmanoma ilgiau, reikėtų paisyti naudojimo bei plovimo taisyklių.

Dėl užrašų ant puodelių gerti bus įdomiau, tai sukels puikių prisiminimų arba paprasčiausiai pagerins atmosferą bei nuotaiką namuose arba darbo vietoje.

Rinkis gražius puodelius su kokybiškais užrašais kaip originalią dovaną giminaičiams, draugams, kolegoms arba sau pačiam!