Spausdinimo paslaugos
verslo klientams

Siųsti kainų užklausas į:
Specialios nuolaidos nuo užsakytų produktų kiekio
Pilnas internetinių produktų pritaikymas pagal Jūsų norus
Pasinaudokite naujausiomis spausdinimo technologijomis

Reklamjuosčių kūrimas ir spausdinimas

Nepaisant to, kad šiais laikais yra pačių įvairiausių reklamos galimybių, lauko reklama tebėra vienas efektyviausių sprendimų. Ji neįkyri, bet pastebima, be to, nereikalauja didelių investicijų. Vienas iš dažniau naudojamų lauko reklamos variantų yra reklamjuostės („baneriai“). Tai būdas paskelbti aktualią informaciją, patraukti dėmesį. Dėl plačių montavimo galimybių reklamjuostes galima patogiai pritvirtinti ant pastatų sienų, tvorų, vartų ir kitus – kokybiška reklamjuostė ne tik patrauks dėmesį, bet ir tarnaus pakankamai ilgai laiką.

Reklamjuosčių efektyvumo paslaptis yra tai, kad jos yra lengvai pastebimos ir suprantamos. Bet norimam efektui pasiekti, svarbu teisingai sukurti reklamjuostę – pasirinkti dėmesį patraukiančius grafinius elementus, lengvai suvokiamus ir suprantamus tekstus, tinkamus šūkius. Kuriant reklamjuostę, reikia atsižvelgti į tai, kokiose sąlygose ji bus naudojama – pavyzdžiui, atviroje vietoje rekomenduojama naudoti tinklo tiporeklamjuostę, nes ji geriau atlaikys vėjo poveikį.

Kelios reklamjuosčių rūšys

Rinktis galima iš kelių reklamjuosčių rūšių. Populiariausios yra PVC reklamjuostės – jos tvirtesnės, be to, jas galima lengvai sujungti, tokiu būdu gaunant reikiamą reklamjuostės dydį. Standartines reklamjuostes galima padalinti į du tipus: laminuotos ir lietos. Laminuotos reklamjuostės pigesnės, bet ir ne tokios tvirtos. Tuo tarpu lietos reklamjuostės yra tvirtesnės, bet ir kainuoja daugiau. Yra ir įvairių specialių reklamjuosčių – pavyzdžiui, jau minėta tinklinė reklamjuostė, pritaikyta atviroms vietoms. Taip pat yra dvipusių reklamjuosčių, šviečiančių reklamų ir kitų variantų. Tinkamiausiam sprendimui rasti būtina atsižvelgti tiek į kuriamos reklamjuostės paskirtį, tiek į aplinkos faktorius. Jei būtina, konsultuokitės su specialistais dėl rekomendacijų.

Išspausdinus reklamjuostes, jose įspaudžiami žiedai, kad būtų patogu montuoti.

Kokybiškas reklamjuosčių kūrimas

Reklamjuosčių spausdinimas Picture Happy – tai aukšta kokybė, draugiška kaina, individualus sprendimas kiekvienam klientui, greitas užsakymo atlikimas. Mes teikiame konsultacijas dėl geriausių sprendimų, kad klientai gautų geriausią įmanomą rezultatą. Reklamjuostės spausdinamos atsižvelgiant į kliento individualius pageidavimus bei idėjas – mes visada ieškome naujoviškų sprendimų, rūpindamiesi ne tik kokybe, bet ir efektyvumu. Gaminame įvairių dydžių reklamjuostes, paisydami kiekvieno kliento individualių reikalavimų.

Mūsų sukurtos reklamjuostės puikiai tarnauja ne tik reklaminiais tikslais – jos plačiai naudojamos ir įvairiuose renginiuose, pavyzdžiui, sporto žaidynėse bei festivaliuose. Reklamjuosčių gamybos kaštai priklauso nuo kelių faktorių, pavyzdžiui, reklamjuostės tipo, dydžio ir kt. niuansų. Norint sužinoti daugiau, reikia susisiekti su mūsų darbuotojais ir papasakoti savo idėją!

Rinkis kokybę – savo darbe naudojame naujausias technologijas, įrangą ir medžiagas, todėl mūsų sukurtos reklamjuostės tarnauja ilgai ir gerai. Susisiek su mumis ir tapk matomas!