Spausdinimo paslaugos
verslo klientams

Siųsti kainų užklausas į:
Specialios nuolaidos nuo užsakytų produktų kiekio
Pilnas internetinių produktų pritaikymas pagal Jūsų norus
Pasinaudokite naujausiomis spausdinimo technologijomis

Siuvinėjimas ant audinio

Siuvinėjimas ant audinio populiarus ir šiais laikais – tai praktiškas ir skoningas būdas drabužiams bei kitiems gaminiams iš audinio papuošti, padaryti juos įdomius, patraukti dėmesį. Siuvinėjimas aktualus tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms, nes taip galima realizuoti įvairiausias idėjas.

Įmonėms neretai reikia išsiuvinėti logotipą, emblemą, taip pat būtinos kitos siuvinėjimo paslaugos įmonės įvaizdžiui populiarinti, atpažįstamumui skatinti. Privatūs asmenys šiomis paslaugomis naudojasi originaliems sprendimams įgyvendinti ir kokiai nors konkrečiai žiniai pranešti.

Kokybiškos siuvinėjimo paslaugos kiekvienam

Dabar jau ir mes siūlome kokybiškas siuvinėjimo paslaugas! Savo darbe naudojame šiuolaikišką, pasaulyje plačiai pripažintą siuvinėjimo įrangą, tokiu būdu užtikrindami puikų rezultatą. Siuvinėti galima ant įvairių audinių, bet, turint omenyje, kad siuvinėjimo kokybė daugiausia priklauso nuo pasirinkto audinio rūšies ir siūlų, svarbu pasirinkti tinkamiausią sprendimą konkrečioje situacijoje.

Siuvinėjimas ant drabužių – idėja originaliai dovanai

Jei ieškai originalios dovanos, puikus sprendimas gali būti siuvinėjimas ant drabužių. Tai puikus būdas papuošti marškinėlius ar kitą drabužį, suteikiant jam nepakartojamą akcentą. Gera dovana bus ir išsiuvinėti rankšluosčiai, pledai, medžiaginės servetėlės, pagalvės užvalkalai ir kiti gaminiai iš audinio. Taip pat siuvinėjimas ant drabužių praverčia ir rengiantis kokiam nors renginiui, pavyzdžiui, sporto žaidynėms arba kitokioms komandinėms varžyboms, kur vienodai išsiuvinėti marškinėliai bus atpažinimo ženklas.

Įvairios galimybės visiems skoniams

Siuvinėjame pagal kliento pageidavimus bei pateiktus dizainus, bet, jei reikia, teikiame konsultacijas dėl geriausių sprendimų.

Mums tarpininkaujant įmanoma realizuoti pačias įvairiausias idėjas – siuvinėjimas kryželiu, siuvinėjimas karoliukais, siuvinėjimas juostelėmis yra tik dalis variantų, kuriuos galime realizuoti. Siūlome ir siuvinėjimą ant popieriaus.

Mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas rezultatu, todėl:

  • mūsų išsiuvinėjimai yra tvirti, kokybiški ir gerai atrodo ilgą laiką;
  • kuriame įvairaus sudėtingumo išsiuvinėjimus, visada užtikrindami puikią kokybę;
  • darbe naudojame kokybiškus siūlus. Be to, jų asortimentas pas mus tikrai platus.

Būtina turėti omenyje, kad išsiuvinėjimo tvirtumas priklauso ne tik pasirinkto audinio, siūlų ir siuvinėjimo technikos, bet ir nuo audinio skalbimo temperatūros, todėl jį skalbti reikėtų laikantis rekomendacijų.

Užsakymų atlikimas ir kainos

Užsakymo atlikimas prasideda maketo kūrimu ir susitarimu dėl norimo rezultato. Tada renkamasi metodas, medžiagos ir realizuojamas sumanymas. Gerbdami klientų laiką, darbus atliekame laikydamiesi užsakymo atlikimo terminų.

Užsakymų kainos priklauso nuo kelių faktorių, pavyzdžiui, pasirinktos technikos, audinio, užsakymo apimties, sudėtingumo laipsnio ir kitų niuansų. Tikslią informaciją apie užsakymo atlikimo eigą ir kainas galima sužinoti susisiekus su mūsų specialistais, kurie mielai atsakys į visus dominančius klausimus.

Nepriklausomai nuo to – reikia išsiuvinėti logotipą, emblemas ar realizuoti kokią nors kitokią idėją, mes padėsime rasti sėkmingiausius sprendimus!