Spausdinimo paslaugos
verslo klientams

Siųsti kainų užklausas į:
Specialios nuolaidos nuo užsakytų produktų kiekio
Pilnas internetinių produktų pritaikymas pagal Jūsų norus
Pasinaudokite naujausiomis spausdinimo technologijomis

Spausdinimas ant drabužių

Drabužiai šiais laikais jau neatlieka vien tik praktinę funkciją – jais galima pranešti ir kokią nors konkrečią žinią. Čia gali praversti, pavyzdžiui, spausdinimas ant marškinėlių arba kitų drabužių, nes dėl šiuolaikinių technologijų ant audinių įmanoma išspausdinti beveik bet kokį tekstą arba atvaizdą!

Spausdinimas ant drabužių dažnai naudojamas reprezentaciniais tikslais – jį plačiai naudoja įmonės ant darbuotojų drabužių bei įvairių suvenyrų. Tačiau šia galimybe naudojasi ir privatūs asmenys – spausdinimas ant megztinių, marškinėlių arba kiti sprendimai praverčia, jei norima atkreipti dėmesį į kokią nors aktualiją, pareikšti savo nuomonę arba paprasčiausiai išsiskirti iš aplinkinių. Spausdinimas ant marškinėlių praverčia ir ieškant originalios dovanos, nes taip galima lengvai prisitaikyti prie jubiliato skonio.

Taip pat spausdinimas ant audinio gali būti aktualu ruošiantis kokiam nors renginiui, pavyzdžiui, festivaliui arba sporto žaidynėms, kai visai komandai būtina vienoda apranga. Spausdinimas ant sportinių marškinėlių tokiu atveju bus tinkamas sprendimas.

Įgyvendink savo idėją!

Mes taip pat siūlome spausdinimą ant drabužių! Mūsų atliekamas spausdinimas tinka visų rūšių audiniams. Galima rinktis spausdinimą:

  • ant marškinėlių – kliento pasirinktą tekstą ir/arba atvaizdą galima atspausdinti ant įvairių stilių vyriškų, moteriškų ir vaikiškų marškinėlių;
  • ant megztinių – vėsiuoju metų laiku aktualūs tampa megztiniai. Ir juos galima padaryti ypatingais, suteikiant individualizuotą akcentą! Išspausdink ant megztinio mėgstamiausią savo citatą ir tapk pastebimas. Be to, tai gali būti daugybės puikių pokalbių priežastis :);
  • ant kepurių – šiais laikais galima spausdinti beveik ant visko, net ant kepurės! Kepurė su išspausdintais skoningais užrašais ar atvaizdais taps puikiu asmeninio stiliaus akcentu;
  • ant įvairių kitų audinių – spausdinimo galimybės neapsiriboja tik marškinėliais, megztiniais ir kepurėmis! Šiais laikais galima spausdinti ir ant kitokios rūšies tekstilės gaminių, pavyzdžiui, ant pagalvių užvalkalų ir prijuosčių.

Savo darbe naudojame aukštos kokybės medžiagas ir kokybiškas spausdinimo technologijas, todėl mūsų klientai visada gali tikėtis puikaus rezultato! Mums labai svarbu, kad klientai būtų patenkinti, todėl rūpinamės, kad užsakymai būtų atlikti laiku.

Ką reikia turėti omenyje?

Esamomis technologijomis galima pasiekti puikų rezultatą – išgauti juodai baltus ir spalvotus atvaizdus, taip pat ir ryškius įvairiaspalvius dizainus su smulkiomis detalėmis. Geriausiai spausdinimo dažai atsispaudžia ant medvilninio audinio su nedideliuelastano kiekiu, laikros arba balto poliesterio, bet gero rezultato pasiekiama ir spausdinant ant šilko, storos medvilnės, džinsinio audinio ir kt.

Reikia turėti omenyje, kad dizainas ant audinio neatrodys visiškai taip pat kaip popieriuje. Kiekvienas audinys turi savo struktūrą ir pasižymi kitais ypatumais, kurie taip pat turi įtakos rezultatui. Kartais kyla klausimų dėl užrašų patvarumo. Jei drabužis tinkamai prižiūrimas (skalbiamas tinkamoje temperatūroje ir prieš dedant į skalbimo mašiną išverčiamas į kitą pusę), užrašailaikosi ilgai. Žinoma, tai priklauso nuo kelių veiksnių – pavyzdžiui, užrašai ant baltos spalvos drabužių išblunka greičiau.

Kiek tai kainuos?

Planuojant idėjos įgyvendinimą, svarbus klausimas yra spausdinimo ant marškinėlių kaina. Kaina priklauso nuo kelių veiksnių, pavyzdžiui, dizaino, spausdinamų objektų dydžio, daikto, ant kurio spausdinama, tipo, modelio, spalvos, taip pat reikalingų egzempliorių skaičiaus. Tikslią informaciją apie tai, kokios yra, pavyzdžiui, spaudos ant marškinėlių kainos, galima sužinoti prieš atiduodant vykdyti užsakymą arba susisiekus su mumis!

Marškinėliai, taip pat kiti drabužiai su užrašais ar atvaizdais yra originalus sprendimas kiekvienam, kuris nori išsiskirti ir būti pastebėtas. Nudžiugink save ir kitus gražiu bei originaliu akcentu, kurį suteikia kokybiškos užrašų ant audinių spausdinimo technologijos!