Spausdinimo paslaugos
verslo klientams

Siųsti kainų užklausas į:
Specialios nuolaidos nuo užsakytų produktų kiekio
Pilnas internetinių produktų pritaikymas pagal Jūsų norus
Pasinaudokite naujausiomis spausdinimo technologijomis

Valgiaraščiai ir gėrimų meniu

Valgiaraštis ir gėrimų meniu yra neatskiriama kiekvienos maitinimo įmonės dalis. Juo ne tik pateikiama informacija apie galiojantį pasiūlymą, bet tai savotiškai yra ir įmonės vizitinė kortelė. Dėl šių priežasčių valgiaraštis turi būti ne tik aiškiai suprantamas, bet ir atitinkamai apipavidalintas.

Ypatingą dėmesį kuriant valgiaraštį būtina skirti dizainui, nes valgiaraštis yra ne tik priemonė lankytojams susiorientuoti pasiūlyme, bet ir žadinti apetitą ir sukurti teigiamą įspūdį apie įmonės įvaizdį. Antras svarbus faktorius yra atitinkamas ir aiškiai suprantamas valgiaraščio turinys. Valgiaraštis gali būti kuriamas pagal kliento pageidavimus, bet, jei abejojama dėl geriausių sprendimų, verta konsultuotis su išmanančiais specialistais, gebėsiančiais patarti geriausius variantus.

Šiuolaikiški ir įvairiapusiai sprendimai

Dėl šiuolaikiškų technologijų tobulėjimo spausdinant valgiaraščius galima įgyvendinti įvairiausias idėjas – tiek klasikinius sprendimus, tiek ir visiškai neįprastus sumanymus. Siekiant suteikti valgiaraščiui originalią ir nepakartojamą išvaizdą, valgiaraščių įdėklai po spausdinimo gali būti apdirbami įvairiomis technikomis. Pavyzdžiui, galima rinktis laminavimą, UV lakavimą, karštą spaudą, štampavimą ir kt. Derinant kelias technikas, galima pasiekti originalaus, dėmesį patraukiančio efekto. Taip pat galima rinktis įvairius valgiaraščio dydžius bei formas. Pasirinkus valgiaraščių įdėklus, lieka išsirinkti tinkamus viršelius – juos taip pat galima gan lengvai pritaikyti pagal įmonės įvaizdį ir valgiaraščio specifiką.

Valgiaraščio spausdinimas Picture Happy – galimybės bet kokiems reikalavimams

Dabar jau ir mes siūlome kokybiškas valgiaraščio kūrimo paslaugas. Savo darbe naudojame įvairių rūšių spausdinimo technologijas – atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius pageidavimus. Populiariausias sprendimas yra skaitmeninis spausdinimas, dėl kurio rezultatas yra aukštos kokybės ir išraiškingų spalvų. Be to, renkantis spausdinti valgiaraštį ir gėrimų meniu skaitmeniniu būdu, galima sukurti nors ir vieną egzempliorių.

Mūsų žinioje yra geriausia spausdinimo įranga bei technologijos, kad visada būtų garantuotas puikus rezultatas – nepriklausomai nuo užsakymo specifikos ir apimties.

Svarbu ir tai, kad valgiaraščius bei gėrimų meniu galima spausdinti ant skirtingų rūšių popieriaus, pavyzdžiui, kalkinio popieriaus, kartono, popieriaus su specialiu dizainu.

Kad valgiaraštis įtikintų

Kad ir kokį valgiaraštį ar gėrimų meniu reikėtų sukurti, mes pasiūlysime geriausius sprendimus ir padėsime įgyvendinti pačias įvairiausias idėjas! Užtikriname ne tik kokybišką rezultatą, bet ir užsakymo atlikimą nustatytais terminais – papasakok savo sumanymą, ir mes jį įgyvendinsime jau visai greit!

Valgiaraščiai bei gėrimų meniu nėra vien informacijai – jie gali daug papasakoti ir apie įmonę apskritai. Sėkmingai sukurtas valgiaraštis ir gėrimų meniu padės lankytojams jaustis laukiamais ir ypatingais, o tai savo ruožtu reiškia, kad jie norės sugrįžti dar ir dar kartą. Pasinaudok galimybe nublizginti savo maitinimo įstaigos įvaizdį, nustebindamas svečius ypatingu ir originaliu valgiaraščiu. Jei reikia išspausdinti valgiaraštį arba gėrimų meniu, patikėk tai specialistams, žinantiems, kaip pasiekti norimo efekto. Susisiek su mumis, kad sužinotum daugiau!