Spausdinimo paslaugos
verslo klientams

Siųsti kainų užklausas į:
Specialios nuolaidos nuo užsakytų produktų kiekio
Pilnas internetinių produktų pritaikymas pagal Jūsų norus
Pasinaudokite naujausiomis spausdinimo technologijomis

Vizitinių kortelių spausdinimas

Vizitinės kortelės yra būtinybė kiekvienam šiuolaikinio verslo aplinkoje dirbančiam žmogui – tai taip pat yra ir vienas patogiausių būdų, kaip pritraukti naujus klientus bei verslo partnerius, taip pat praplėsti kontaktų skaičių. Vizitines korteles labai svarbu pasiimti su savimi vykstant į konferencijas, parodas ir bet kokį kitą viešą renginį, nes jų įteikimas liudija Jūsų norą tęsti arba pradėti bendradarbiavimą.

Vizitinės kortelės daugiausia spausdinamos verslo poreikiams, bet jas pasigaminti nori ir privatūs asmenys – individualiai dirbantys arba tie, kurie ieško naujo darbo.

Vizitinių kortelių rūšys

Priklausomai nuo vizitinėse kortelėse minimos informacijos, jas galima suskirstyti į tris pagrindinius tipus – asmenines, korporacines ir dalykines. Jei asmeninė vizitinė kortelė daugiausia naudojama neformaliems kontaktams, tai abiejų kitų rūšių vizitinės kortelės naudojamos verslo tikslams pasiekti ir jose nurodoma taip pat ir informacija apie įmonę bei veiklos sritį.

Bet kuriuo atveju vizitinėje kortelėje turėtų atspindėti svarbiausia informacija apie jos savininką:

 • paslaugų arba prekių sąrašas, veiklos sritis;
 • darbuotojo vardas, pavardė ir pareigos arba kompanijos pavadinimas;
 • kontaktinė informacija;
 • įmonės svetainės adresas;
 • įmonės logotipas.

Taip pat vizitinėje kortelėje galima pateikti kitą susijusią informaciją – priklausomai nuo individualių norų ir vizitinės kortelės paskirties.

Vizitinių kortelių spausdinimas yra viena paklausiausių poligrafijos paslaugų. Rūpindamiesi klientų patogumu, dabar ir mes siūlome vizitinių kortelių gamybos paslaugas.

Vizitinės kortelės gaminamos atsižvelgiant į kliento reikalavimus – įmonės stilių, dizaino elementus ir kt. Idėjas galima realizuoti įvairiais būdais, naudojant kelių rūšių medžiagas, pavyzdžiui, blizgų ir neblizgų popierių, paprastesnį kartoną ir kitus sprendimus. Taip pat siūloma ir skirtingų lygių spausdinimas. Taigi pirmasis žingsnis yra suprasti ir įvertinti, kokie sprendimai yra tinkamiausi, kokia informacija bus pateikta vizitinėse kortelėse ir kt.

Vizitinių kortelių dizainas

Vizitinės kortelės labai svarbios kuriant įmonės (arba individualaus paslaugų teikėjo) įvaizdį. Todėl svarbu, kad vizitinės kortelės dizainas būtų apgalvotas – jis turi sukurti teigiamą įspūdį, rodyti įmonės profesionalumą. Lygiai taip pat svarbu yra spaudos kokybė bei dizaino sprendimai – originali vizitinė kortelė tikrai labiau atkreips dėmesį.

Mes siūlome įvairius dizainus bei idėjas, kaip padaryti vizitinę kortelę ypatinga!

Vizitinių kortelių kūrimo kainos

Aktualus klausimas yra ir vizitinės kortelės kaina. Jos dydis priklauso nuo kelių veiksnių, pavyzdžiui:

 • pasirinktos spausdinimo rūšies;
 • naudojamų dizaino sprendimų;
 • reikiamo egzempliorių skaičiaus.

Jei kilo kokių nors klausimų dėl vizitinių kortelių kūrimo proceso bei kainų – susiekite su mumis!

Praktinė nauda

Vizitinių kortelių gaminimasis tiesiogiai prisijungus turi daug privalumų:

 • vizitinių kortelių galima pagaminti tiek egzempliorių, kiek būtina. Jei reikia, galima išspausdinti pakartotinai.
 • tokiu būdu žymiai sutaupoma laiko – vizitinėms kortelėms užsakyti nereikia išeiti iš namų arba biuro;
 • užsakymas atliekamas greitai – mes garantuojame užsakymų atlikimą laiku ir laikymąsi terminų;
 • visada gera kokybė – savo darbe naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir technologijas, todėl galime garantuoti visada puikų rezultatą;
 • galimybė realizuoti net originaliausias idėjas – padarykite savo vizitinę kortelę ypatingą, o savo įvaizdį – ryškesnį, įgyvendindami ryškias ir neįprastas idėjas!

Mes siūlome ne tik standartinius sprendimus, bet ir galimybę patraukti dėmesį originalumu. Dėl mūsų žinioje esančių šiuolaikinių technologijų vizitinės kortelės gali būti spausdinamos ant įdomaus dizaino popieriaus, skatinant vizitinės kortelės gavėją pasilaikyti ją ir perskaityti.

Tiek verslo aplinkoje, tiek visur kitur yra labai svarbu pirmasis įspūdis. Kokybiškai pagamintomis vizitinėmis kortelėmis bus lengviau kurti pozityvumą!