Laikas atnaujinti interneto naršyklę
Picture Happy nepalaiko senos interneto naršyklės versijos
Deja interneto naršyklė kurią naudojate nepalaiko naujausių interneto technologijų, kurios mums leistų jums suteikti nepertraukiamą ir sklandžią paslaugą. Kai kuriose mūsų svetainės skiltyse gali iškilti nenumatytų rezultatų ir kai kurios skiltys gali neveikti, jeigu tęsite naudodami esamą naršyklę.
Žemiau pateiktos kelios galimos naršyklės atitinkančios naujausias technologijas.

Dovanų dėžutė Elegant Classic

Elegantiška dėžutė fotoknygos saugojimui.

Šią dėžutę Jūs galite panaudoti ir dovanos įpakavimui, ir tiesiog savo asmeninės fotoknygos išsaugojimui. Tokiu būdu supakuotą fotoknygą bus patogu dovanoti, o pati dovana atrodys elegantiškai.

Fotoknygos laikymas šioje dėžutėje yra praktiškas, nes Jūsų fotoknyga bus apsaugota nuo išorinių pažeidimų ir dulkių.

Dovanų dėžutė
Elegant Photo

Specialiai sukurta dovanų dėžutė 10 x 15 cm dydžio nuotraukoms.

Pagaminta taip pat kokybiškai kaip ir Elegant Classic, tik kitokio dydžio, dėžutėje puikiai telpa 10 x 15 cm dydžio 215 nuotraukų - elegantiškai ir stilingai dovanai.
Elegantiška dovanų dėžutė

Dovanų dėžutė
Elegant

  • Ji yra pagaminta iš kieto, tvirto kartono ir padengta elegantiškomis dekoratyvinėmis medžiagomis.
  • Yra metalinis užsegimas, kad dėžutė lengvai užsidarytų.
  • Specialus dovanų dėžutės dizainas suteikia galimybę fotoknygą ypač patogiai ir lengvai įdėti.
  • Galimos klasikinės elegantiškos spalvos.

Pasirinkite pageidaujamą spalvą ir įdėkite į dovanų krepšelį.
Kaina 1 vienetui, su PVM.
Palyginimas su Elegant dovanų dėžutėmis:
Prekė Idealiai tinka Taip pat galima panaudoti Dydis
ELEGANT Classic Fotoknygos:
Classic
Fotoknygos:
Rossa
Kalendorių stiliai:
Bremen
Porto
240 x 310 mm
ELEGANT Photo Nuotraukos:
10 x 15 cm
--- 120 x 160 mm
Telpa:
215 nuotraukos
ELEGANT Photo Double Nuotraukos:
10 x 15 cm
12 x 15 cm
15 x 22.5 cm
Nuotraukos:
15 x 20 cm
15 x 21 cm
240 x 175 mm
Telpa:
10 x 15 cm,
12 x 15 cm:
250 nuotraukos

15 x 20 cm,
15 x 21 cm,
15 x 22.5 cm:
125 nuotraukos

Dovanų dėžutės Elegant Classic

Elegant Classic

Dovanų dėžutės Elegant Photo Double

Elegant Photo Double

Dovanų dėžutės Elegant Photo

Elegant Photo
Cardinal
Red
Tea
Green
Lux
Pink
Lux
Blue
Metallic
Aqua

Elegantiškos dovanų dėžutės gražiausioms staigmenoms

Jei fotoknygą arba padarytas fotografijas planuojama dovanoti, puikus būdas tokiai dovanai įpakuoti ir padovanoti yra tam pritaikytos dovanų dėžutės. Jos ne tik gražiai atrodo, bet ir yra praktiškos, nes dėžutėse galima patogiai laikyti tiek fotografijas, tiek fotoknygą.

Dovanų dėžutė knygai

Dovanų dėžutės fotoknygoms yra elegantiškas akcentas, kurį įvertins kiekvienas, gavęs tokią dovaną. Užsakydami fotoknygą, pasirinkite jai tinkamą dovanų dėžutę ir jums nebereikės rūpintis dovanos įpakavimu – fotoknyga jau bus paruošta dovanoti!

Bet net ir tuo atveju, jei fotoknygą pasidarei sau, dovanų dėžutė yra puikus būdas knygai apsaugoti nuo dulkių ir nusitrynimo.

Dovanų dėžutės yra pagamintos iš kieto ir tvirto kartono, aptrauktos dekoratyvia medžiaga. Dėžutės yra su metaliniu užsegimu, dėl to jos užsidaro tvirtai ir patikimai. Dovanų dėžutės yra specialiai sukurtos fotoknygoms laikyti, todėl jos yra atitinkamų dydžių. Siūloma ne tik keli dydžiai, bet ir spalvos – išsirink tinkamiausią ir įdėk į pirkinių krepšelį!

Reikia paminėti, jog šias dovanų dėžutes galima puikiai panaudoti ir kalendoriams dovanoti. Jei norite nustebinti artimą žmogų asmeniniu kalendoriumi, tačiau neįsivaizduojate, kaip jį supakuoti, tai elegantiška dovanų dėžutė tikrai bus geriausias sprendimas.

Dovanų dėžutė 10 x 15 cm dydžio nuotraukoms

Mes siūlome ir dovanų dėžutes fotografijoms laikyti. Jos ne tik papuoš lentyną, bet ir apsaugos nuotraukas nuo trynimosi, jose laikant nuotraukos nepradings. Fotografijos, įdėtos į tokią dėžutę, gali tapti ir nepamirštama bei stilinga staigmena švenčių proga!

Taip pat kaip ir dovanų dėžutės fotoknygoms šios dėžutės yra įvairių elegantiškų spalvų. Dydis yra pritaikytas 10x15 cm, 12x15 cm arba 15x22,5 cm fotografijoms laikyti. Priklausomai nuo pasirinkto dėžutės tipo, į ją galima įdėti nuo 125 iki 250 fotografijų.

„Elegant“ fotografijų dėžutės yra pagamintos iš tvirto kartono ir aptrauktos elegantiška dekoratyvia medžiaga. Jos yra su metaliniu užsegimu, todėl nuotraukos visada bus joms skirtoje vietoje.

Mūsų siūlomos dovanų dėžutės fotoknygoms, kalendoriams bei nuotraukoms yra puikus sprendimas tiek dovanai įteikti, tiek saugoti! Išsirinkite tinkamiausią variantą – patirkite daug didesnį dovanojimo džiaugsmą ir ypatingų foto akimirkų!